Grafik DTP
  • Bydgoszcz
Grafik DTP
Bydgoszcz, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Polska
Flame Employment Polska Sp. z o.o.
10. 9. 2024

Flame Employment Polska Sp. z o.o. istnieje jako agencja pracy od 2006 roku. Posiadamy certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 2376. Od kandydatów nie pobieramy opłat i wynagrodzenie płacimy zawsze na czas.

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie materiałów do druku;
  • Tworzenie projektów graficznych wektorowo;
  • Tworzenie nowych wzorów oraz modyfikowanie starych wzorów;
  • Kontrola jakości nadruków;
  • Współpraca z dostawcami;

Wymagania:

  • Umiejętność pracy w programach Adobe Illustrator i/lub CorelDraww;
  • Doświadczenie na stanowisku Grafika - obojętnie;
  • Dobra znajomość grafiki wektorowej oraz laserowej;
  • Kreatywność;
  • Umiejętność widzenia przestrzennego;

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, zależne od doświadczenia i umiejętności;
  • Pakiet benefitów pracowniczych;
  • Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Duże możliwości rozwoju różnorodnych umiejętności graficznych;

  • Praca Bydgoszcz
  • Grafik Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 158
    20 848