Grafik
  • Wrocław
Grafik
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Cubic Orb
10. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

- tworzenie grafik na potrzeby social mediów - FB, IG i IN (postów, stories, reels) oraz www w oparciu o dostarczony i tworzony content,

- tworzenie kreacji graficznych na potrzeby reklamy w internecie,

- podstawowy montaż oraz edycja filmów na potrzeby SM - FB, IG, YT i IN, kampanii reklamowych i www,

- projektowanie materiałów i przygotowywanie ich do druku (broszury, katalogi, ulotki, roll up’y itp.),

- dbałość o jakość i spójność stylistyczną realizowanych projektów, zgodnie z SIW,

WYMAGANIA

- minimum 2-letnie doświadczenie w pracach graficznych (przesłanie portfolio do wglądu),

- umiejętność tworzenia grafik oraz opracowywania contentu wideo (np. obsługa Photoshop, Illustrator, Indesign, Premiere, DaVinci Resolve, Movavi),

- znajomość podstaw komunikacji wizualnej w reklamie,

- umiejętność tworzenia grafiki przeznaczonej dla różnych formatów,

- znajomość specyfiki poszczególnych social mediów,

- przygotowalnia i skład DTP,

- samodzielność, komunikatywność, zaangażowanie oraz dobra organizacja pracy.

OFERUJEMY

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B,

- atrakcyjny i elastyczny system wynagrodzenia oraz premiowania,

- elastyczne godziny pracy dostosowane do Twoich potrzeb i możliwości,

- pracę w siedzibie lub hybrydową,

- wsparcie w rozwoju Twoich umiejętności (m.in. możliwość udziału w szkoleniach, kursach),

- kartę Multisport,

- niezbędne narzędzia pracy tj.: komputer, telefon,

- wsparcie fajnego, nietuzinkowego zespołu inżynierów,

- realny wpływ na rozwój firmy,

- atmosferę bez korpo-managmentu i dress codu,

- dogodną lokalizację pracy (centrum Wrocławia).

  • Praca Wrocław
  • Grafik Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 448
    20 659