Grafik 2D z językiem angielskim
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska
Beliani
18. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie instrukcji montażu mebli w oparciu o istniejący layout
  • Tworzenie etykiet, instrukcji użytkowania i innych materiałów na potrzeby firmy

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość programu Adobe Illustrator
  • Dobra znajomość języka angielskiego, min.na poziomie B2
  • Kreatywność, dokładność, poczucie estetyki
  • Chęć poszerzania wiedzy
  • Otwartość na nowe wyzwania
  • Dobra organizacja pracy, efektywność
  • Umiejętność pracy indywidualnej oraz w zespole

Mile widziane

  • Dodatkowym atutem będzie wyobraźnia przestrzenna oraz podstawowa znajomość rysunku technicznego

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowym środowisku w biurze w centrum Szczecina
  • Stabilną i ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie w branży e-commerce
  • Codzienny kontakt z językiem obcym
  • Brak sztywnych, korporacyjnych struktur
  • Dynamiczne i pełne możliwości środowisko pracy
  • Możliwość szybkiego rozwoju zawodowego i awansu

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • pakiet relokacyjny
  • 26 dni wolnych niezależnie od stażu pracy

W związku z intensywnym rozwojem marki, poszukujemy osoby na stanowisko Grafika 2D w dziale Purchasingu. Jeżeli posiadasz dobrą znajomość języka angielskiego, marzysz o szybkim rozwoju i możliwości nauki, chcesz zdobywać nowe umiejętności oraz sprawdzić się w obliczu dynamicznych wyzwań - dołącz do nas!

Aby aplikować prosimy o wysłanie CV w języku polskim lub angielskim.

  • Za wszystkie zgłoszenia dziękujemy - odezwiemy się do wybranych kandydatów spełniających nasze oczekiwania.

  • Praca Szczecin
  • Grafik Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 211
    19 030