Grafik
  • Jelcz-Laskowice
Grafik
Jelcz-Laskowice, Jelcz-Laskowice, Dolnośląskie, Polska
Rekord Hale Namiotowe Sp. z o.o.
5. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • projektowanie materiałów drukowanych i elektronicznych wykorzystywanych w komunikacji marketingowej i sprzedaży;
  • tworzenie layoutów folderów, reklam prasowych oraz wszelkich drukowanych materiałów promocyjnych;
  • dbałość o jakość i spójność stylistyczną realizowanych projektów;
  • pomoc przy tworzeniu systemów identyfikacji wizualnej;
  • modyfikowanie dotychczasowych projektów graficznych;
  • analiza trendów w branży w Polsce i na świecie;
  • nadzór kreatywny nad materiałami wizualnymi marki - od koncepcji do realizacji.

WYMAGANIA:
  • udokumentowane doświadczenie na stanowisku grafika minimum 2 lata;
  • bardzo dobra znajomość programów graficznych: pakiet Adobe (Illustrator, Photoshop, InDesign);
  • znajomość DTP;
  • znajomość projektowania 3D – MILE WIDZIANE;
  • umiejętność tworzenia kreatywnych i atrakcyjnych projektów graficznych;
  • kreatywność, twórczość, nieszablonowość;
  • poczucie estetyki oraz dbałość o szczegóły;
  • przesłanie portfolio do wglądu.

OFERUJEMY:
  • umowę o pracę;
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • możliwość zdobycia cennych umiejętności i doświadczenia;
  • dofinansowanie do prywatnej opieki zdrowotnej;
  • pakiet ubezpieczeń;
  • dofinansowania do wypoczynku;
  • dodatkowe premie na święta;
  • paczki świąteczne dla dzieci pracowników;
  • dofinansowanie do karty MultiSport;
  • platformę do nauki języków obcych.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

  • Praca Jelcz-Laskowice
  • Jelcz-Laskowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 041
    18 563