Grafik ( Branża Beauty )
  • Wołomin
Wołomin, Wołomin, mazowieckie, Polska
4Mass S.A.
4. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie koncepcji oraz projektowanie materiałów graficznych (infografiki, plakaty, grafiki do social media, YouTube itp.).
  • Projektowanie materiałów reklamowych (plakaty, billboardy, roll-upy i gadżety reklamowe, a także banery na strony WWW, prezentacje na ekrany itp.), w tym na potrzeby social media.
  • Przygotowywanie plików graficznych zgodnie z wymaganiami technicznymi.
  • Współpraca z zespołem marketingowym i kreatywnym w celu opracowania efektywnych strategii wizualnych.
  • Śledzenie najnowszych trendów w projektowaniu graficznym i wdrażanie ich w naszej działalności.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub średnie w dziedzinie grafiki komputerowej, designu graficznego lub pokrewnym.
  • Doświadczenie zawodowe w pracy jako Grafik, preferowana znajomość programów graficznych takich jak Adobe Creative Suite (Photoshop, Illustrator, InDesign) oraz innych narzędzi projektowych.
  • Kreatywność i umiejętność myślenia koncepcyjnego.
  • Zdolność do pracy w zespole i komunikatywność.
  • Zrozumienie aktualnych trendów w projektowaniu graficznym i umiejętność ich wykorzystania.
  • Zdolność do efektywnego zarządzania czasem i wieloma projektami jednocześnie.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie zajmującej się produkcją kosmetyków
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system motywacyjny
  • Dofinansowanie udziału w szkoleniach, kursach i konferencjach branżowych
  • Ciekawe wyzwania, możliwość rozwoju zawodowego
  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji
  • Bogaty pakiet benefitów
  • Zniżki na produkty firmowe

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

  • Praca Wołomin
  • Wołomin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 407
    18 648