GOSPODARZ DOMU
  • M.st. Warszawa
mazowieckie, Oskara Langego 3, 02-685 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie
SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA "MOKOTÓW"
11. 4. 2024
od 4 600 PLN (Wynagrodzenie brutto)

- utrzymanie czystości na klatkach schodowych, korytarzach, w piwnicach oraz w innych pomieszczeniach w budynku;
- mycie balustrad, poręczy i dźwigów osobowych;
- sprzątanie i pielęgnacja terenów zielonych wokół posesji (pielenie, grabienie);
- utrzymanie w czystości chodników, wewnętrznych dróg osiedlowych, opróżnienie koszy na śmieci, dbanie o porządek w altanach śmietnikowych;
- w okresie jesiennym zbieranie opadłych liści, gałęzi, a w okresie zimowym odśnieżanie i posypywanie piaskiem chodników;

Inne wymagania
Wymagania:
- wykształcenie: podstawowe;
- rzetelność;
- sumienność;
- 1 rok doświadczenia zawodowego na takim samym lub podobnym stanowiku;
Zakres obowiązków:
Aplikacje należy składać osobiście w siedzibie Administracji Osiedla (ul.Langego 3, Warszawa) lub drogą e-mail na adres: sekretariat@domaniewska2.pl
Termin składania aplikacji: do 15.03.2024r
O terminie przeprowadzenia rozmowy kwalifikacyjnej zakwalifikowani kandydaci zostaną powiadomieni telefonicznie lub mailowo.
*CV musi zawierać klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych u w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

Jezyki
polski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Wyksztalcenia
podstawowe

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 102
    18 448