GÓRNIK EKSPLOATACJI PODZIEMNEJ
  • Ornontowice
Ornontowice, Ornontowice, śląskie, Polska
Universal Energy Sp. z o.o.
13. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Zamkowa 10, 43-178 Ornontowice, powiat: mikołowski, woj: śląskie

Zakres obowiązków: Wykształcenie dowolne. Wykonywanie robót górniczych pod ziemią na terenie KWK Budryk, Ornontowice. Osoba z doświadczeniem. Kontakt z pracodawcą telefoniczny.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: trzy zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 11.03.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: podstawowe

Pracodawca

Nazwa: UNIVERSAL ENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Adres: Jankowicka 1, 44-200 Rybnik, powiat: m. Rybnik, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV

  • Praca Ornontowice
  • Ornontowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714