Google Cloud Engineer + Terraform
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomorskie, Polska
1dea
30. 5. 2024

Szukamy doświadczonego specjalisty od rozwiązań chmurowych na stanowisko  Cloud Engineer (z Terraform) , który lubi sięgać po nowe rozwiązania i ma głowę pełną pomysłów.

Warunki zaangażowania:

Branża projektu:  IoT / Logistyka

Wakaty:  1

Lokalizacja:  praca w modelu hybrydowym w Trójmieście (2 dni w tygodniu w biurze, reszta zdalnie)

Start:  ASAP (akceptujemy kandydatury z max 3msc okresem wypowiedzenia)

Zaangażowanie:  B2B + 40 dni urlopowych dodatkowo płatnych, zaangażowanie bezpośrednio przez naszego Klienta, full-time, długofalowo

Stawka B2B (ustalana indywidualnie):  150 - 170 PLN netto + VAT / h

Team projektowy:  4 DevOpsów pracujących w Centrali w Skandynawii, team developerski / QA w większości pracuje w Trójmieście (około 20 osób)

Metodyka zarządzania projektowego:  Agile

Proces rekrutacyjny (100% zdalnie):

  • Krótka rozmowa telefoniczna informacyjno-zapoznawcza z rekruterem 1dea (~10 min)
  • Krótkie zadanie techniczne do wykonania, następnie...
  • Weryfikacja techniczno-projektowa z Klientem (~1,5 h)
  • (Jeśli OK) Rozmowa zapoznawcza z Tech Leaderem Projektu u Klienta (~ 40-60 min)
  • Decyzja o podjęciu współpracy

Zakres obowiązków

  • Projektowanie, wdrażanie i zarządzanie infrastrukturą chmurową na platformach opartych głównie na Google Cloud Platform (część jest też na AWS lub Azure)
  • Używanie Terraform do provisioningu, konfiguracji i wdrażania zasobów chmurowych. Recenzowanie i zatwierdzanie pull requestów od developerów wprowadzających nową infrastrukturę
  • Monitorowanie i optymalizacja wydajności, bezpieczeństwa i kosztów infrastruktury chmurowej
  • Utrzymanie infrastruktury self-managed w środowisku chmurowym
  • Monitorowanie i skalowanie usług cloud-native
  • Współpraca z zespołami developerskimi w projektowaniu i wdrażaniu wysoce dostępnych i skalowalnych aplikacji

Wymagania

  • Minimum 4 lata komercyjnego doświadczenia  zawodowego w roli Cloud Engineera
  • Wykształcenie wyższe techniczne z obszaru IT lub pokrewne
  • Doskonała znajomość platform chmurowych, ze szczególnym naciskiem na GCP
  • Praktyczna znajomość Terraform (lub Ansible)
  • Wiedza na temat technologii konteneryzacji i orchestracji, np. Docker i Kubernetes
  • Bardzo dobra znajomość języków skryptowych np. Bash, Perl lub PowerShell
  • Praktyczne doświadczenie i wiedza z obszaru deployu nowych środowisk chmurowych w oparciu o dobre praktyki IaC
  • "Użyteczna" znajomość przynajmniej jednego z języków programowania, np. Python, Go lub .NET
  • Znajomość scentralizowanych narzędzi do monitorowania i logowania
  • Solidne zrozumienie koncepcji i protokołów sieciowych
  • Kluczowy angielski na poziomie swobodnej komunikacji w mowie i piśmie (B2+)

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy B2B, z 40 dniami wolnymi dodatkowo płatnymi
  • Bardzo bogaty pakiet szkoleniowo-socjalno-zdrowotny
  • Świetną dojrzałą kulturę pracy / organizacji
  • Dołączysz do firmy z solidną pozycją na rynku
  • Firma zapewnia nowoczesny sprzęt, oprogramowanie i konfigurację
  • Możliwość pracy w elastycznych godzinach (wtorki i czwartki z biura, reszta zdalnie)
  • Profesjonalne doradztwo i wsparcie w rozwoju kariery od doświadczonego zespołu specjalistów 1dea
  • Cenimy sobie koleżeńskość, otwartość, szacunek, wzajemną pomoc i wsparcie w rozwijaniu kompetencji zarówno własnych, jak i kolegów i koleżanek z zespołu
  • Wspieramy kulturę kreatywności. Każdy członek zespołu ma możliwość proponowania własnych pomysłów i rozwiązań, a jego głos jest zawsze brany pod uwagę

  • Praca Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    79 366
    15 289