Google Ads Freelancer
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
TeamQuest Sp. z o.o.
13. 4. 2024

Chcesz z nami rozwinąć swój biznes? Szukamy freelancera, który ogarnia system reklamowy Googla i wspomoże nas w zakresie pozyskiwania leadów B2B oraz większej liczby CV.Nie szukamy agencji, ale osoby, która będzie chciała wziąć nieduży budżet reklamowy, który będzie znacząco rósł wraz z efektami.

Oferujemy:

  • współpracę i budżet, który rośnie wraz z dobrymi efektami
  • nie zawracamy Ci głowy, kiedy nie trzeba
  • wynagrodzenie będące procentem od miesięcznego budżetu (płacimy z góry, nie musisz kredytować kampanii)

Obowiązki:

  • obsługa kampanii PPC w systemie reklamowym Google
  • optymalizowanie prowadzonych kampanii
  • miesięczne raportowanie wyników
  • nowe pomysły = nowe budżety

Wymagania:

  • doświadczenie w prowadzeniu kampanii Google - cel leady B2B
  • znajomość GTM, GSC, GA4
  • aktywna komunikacja w języku polskim
  • nastawienie na szukanie rozwiązań i nowych pomysłów

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.

  • Praca Warszawa
  • Freelancer Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 346
    18 862