Golang Developer Mid Senior
  • Poznań
Poznań, Poznań, Greater Poland Voivodeship, Polska
1dea
31. 5. 2024

Do projektu związanego z rozwojem platformy technologicznej serwisów online poszukujemy osoby na stanowisko Golang Developera . Poszukujemy zarówno na stanowisko Regular, jak i Senior.

Warunki zaangażowania:

Branża:  medialna

Lokalizacja:  100% zdalnie (możliwość również pracy hybrydowej z biura w Warszawie lub Krakowie)

Start:  ASAP (akceptujemy kandydatury z max 3msc okresem wypowiedzenia)

Stawka:

  • Regular (2-4 lata exp):  do 140zł/h
  • Senior (4+ lat exp): do 160zł/h

Zaangażowanie:  B2B (outsourcing z 1dea), full-time, długofalowo

Zakres obowiązków

  • Zakładanie i konfigurowanie repozytorium oraz aplikacji.
  • Kreowanie kodu dostosowanego do wymagań biznesowych przy użyciu wybranej technologii.
  • Tworzenie klarownej struktury usług, co umożliwia efektywny proces rozwoju i utrzymania aplikacji
  • Opracowywanie testów

Wymagania

  • Min. 2 lata komercyjnego doświadczenia w Golang Developmencie
  • MongoDB, MySQL
  • Znajomość mechanizmów cacheowania (Redis, Memcached, Varnish)
  • Praktyczne wykorzystanie kolejek (RabbitMQ)
  • API RESTful i GraphQL
  • HTTP/2
  • Docker
  • CI/CD (preferowane: Github Actions)
  • AWS Cloud (Lambda, DynamoDB, ELB, Cloudfront, S3)
  • Angielski na poziomie B1+

Oferujemy

  • Korzystamy z nowoczesnych technologii
  • Tworzymy nowoczesne systemy obsługujące milionowe odsłony
  • Pracujesz na rzecz marek szeroko rozpoznawalnych w Polsce i na świecie
  • Przykładamy dużą wagę do rozwoju zawodowego – chcemy, żebyś miał okazję nauczyć się jak najwięcej podczas pracy
  • Przez cały czas masz wsparcie doświadczonych programistów oraz architekta
  • Masz możliwość pracy na kontrakcie B2B oraz w trybie zdalnym
  • Przywiązujemy dużą wagę do komunikacji i fajnej atmosfery w zespole

  • Praca Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055