Golang Developer
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Polska
Sii Polska
23. 8. 2024

Obecnie do naszego Centrum Kompetencyjnego Digital poszukujemy doświadczonych Golang Developerów.

Zajmujemy się między innymi dostarczaniem aplikacji webowych i mobilnych dla naszych Klientów z obszaru finansowego, produkcyjnego, e-Commerce / Marketplace.

Stosujemy code review, pair programming, a w samym dziale mamy szeroki wachlarz projektów, w których wykorzystujemy m.in. SCSS, Dockera, AWS, Azure i wiele innych.

Jeśli chcesz pracować w inspirującym i dynamicznym środowisku, które stawia przed Tobą ekscytujące wyzwania, nie zwlekaj! Aplikuj już dziś i rozpocznij swoją nową ścieżkę kariery.

Twoje zadania

  • Tworzenie i rozwijanie aplikacji oraz systemów backendowych w języku Go (Golang)
  • Współpraca z zespołem projektowym w celu opracowania efektywnych rozwiązań
  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów oraz optymalizacja istniejących aplikacji
  • Dbałość o jakość kodu oraz całego produktu
  • Przeprowadzanie testów jednostkowych i integracyjnych
  • Dokumentacja tworzonych rozwiązań

Wymagania:

  • Minimum dwa lata komercyjnego doświadczenia w programowaniu w języku Golang oraz pięć lat doświadczenia w tworzeniu aplikacji back-end’owych
  • Dobra znajomość architektury systemów rozproszonych oraz mikroserwisów
  • Bardzo dobra znajomość baz danych SQL oraz NoSQL
  • Doświadczenie w pracy w Scrumie
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację techniczną

Mile widziane

  • Wcześniejsza praca z Dockerem i Kubernetes
  • Znajomość chmury (AWS, GCP, Azure)
  • Doświadczenie w przetwarzaniu dużych ilości danych (DWH ETL, Big Data streaming lub batch processing)

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584