Główny Technolog/Wdrożeniowiec
  • Lublin
Lublin, Lublin, lubelskie, Polska
Proxim Sp. z o.o.
14. 9. 2024

? Otwórz nowy rozdział kariery jako Główny Technolog/Wdrożeniowiec w Proxim! ?Jesteś gotowy, by przekształcić swoje doświadczenie w kluczową rolę w firmie, która kształtuje przyszłość tkanin technicznych? Proxim poszukuje wykwalifikowanego specjalisty, który z pasją wdraża innowacyjne rozwiązania i potrafi przekuć wiedzę techniczną w sukces produkcyjny. To stanowisko czeka na lidera, który nie boi się wyzwań i z chęcią poprowadzi naszą produkcję na wyższy poziom!

???? Twoje Zadania:

  • Wdrożenia Nowych Produktów: Od pomysłu po produkcję – zarządzaj całym cyklem wdrożeniowym.
  • Optymalizacja Procesów: Zidentyfikuj i wdrażaj usprawnienia w procesach produkcyjnych.
  • Kontrola Jakości: Zarządzaj jakością na każdym etapie produkcji, eliminując niezgodności i optymalizując koszty.
  • Projekty Interdyscyplinarne: Prowadź i koordynuj projekty, współpracując z różnymi działami.
  • Zarządzanie Reklamacjami: Skutecznie eliminuj problemy i wprowadzaj długoterminowe rozwiązania.

???? Kogo Szukamy:

  • Doświadczenie: Minimum 10 lat na stanowisku technologa, kierownika produkcji lub podobnym, z odpowiedzialnością za wdrożenia.
  • Optymalizacja: Minimum 5 lat doświadczenia w optymalizacji procesów produkcyjnych.
  • Jakość: Minimum 5 lat doświadczenia w zarządzaniu kontrolą jakości.
  • Zarządzanie Projektami: Mile widziane doświadczenie w wizualizacji procesów, wdrażaniu POKE YOKE, SIX SIGMA, Lean Management.
  • Wykształcenie: Wyższe techniczne lub średnie, poparte doświadczeniem i szkoleniami.

???? Co Oferujemy:

  • Atrakcyjne Wynagrodzenie: Konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe z systemem premiowym opartym na realizacji celów (MBO).
  • Stabilność i Rozwój: Umowa o pracę na pełny etat z możliwością długoterminowego rozwoju w firmie.
  • Prywatna Opieka Medyczna: Twoje zdrowie jest dla nas priorytetem.
  • Pakiety Sportowe: Zadbaj o formę i kondycję dzięki naszemu pakietowi sportowemu.
  • Wsparcie w Rozwoju: Kompleksowe szkolenia i wsparcie w podnoszeniu kwalifikacji.

  • Jeśli chcesz pracować w firmie, która łączy innowacje z jakością, prześlij swoje CV i list motywacyjny na adres: z tematem "GŁÓWNY TECHNOLOG/WDROŻENIOWIEC - [Twoje Imię i Nazwisko". Rozpocznij swoją przygodę z Proxim już dziś!
  • Proxim – Innowacje, które przekształcają tkaniny w przyszłość! ?

=" c-btn c-btn--primary c-btn--large application-button js-application-btn application-button-internal c-btn--red" >Aplikuj

  • Praca Lublin
  • Wdrożeniowiec Lublin
  • Technolog Lublin
  • Główny księgowy Lublin
  • Technolog żywności Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567