Główny technolog mebli
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
30. 8. 2024

Obecnie dla naszego klienta - firmy z branży meblarskiej poszukujemy

głównego technologa mebli

Jeżeli szukasz stałej pracy z możliwością rozwoju - koniecznie zapoznaj się z naszym ogłoszeniem

Oczekujemy

  • doświadczenia w na stanowisku technologa w branży meblarskiej
  • znajomości branżowej dokumentacji technicznej
  • doświadczenia w obsłudze dowolnego programu CAD/CAM
  • znajomości programowania na CNC
  • terminowości, odpowiedzialności i sumienności wykonywanych zadań

  • umiejętność dokonywania wycen i kalkulacji będzie dodatkowym atutem,
  • znajomość programu produkcyjne Corpus (mile widziana)

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie bezpośrednio u Klienta na podstawie dowolnej formy współpracy (umowa o pracę/B2B)
  • wynagrodzenie 10-12 tys. brutto - jeśli masz wyższe oczekiwania - porozmawiajmy ;)
  • ciekawy zakres zadań i możliwości rozwoju w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży meblarskiej
  • niezbędne narzędzia do pracy i realizacji zadań
  • pracę częściowo zdalną
  • elastyczne godziny pracy
  • stałe, stabilne zatrudnienie w zgranym zespole
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • siedziba firmy: Barcin

Zadania

  • normowanie procesów technologicznych i ustalanie norm czasowych
  • przygotowanie opracowań dotyczących walidacji parametrów, optymalizacja procesów produkcyjnych
  • pisanie programów na maszyny CNC
  • projektowanie wyrobów meblarskich na podstawie zamówień (CAD/CAM/Corpus)
  • sprawowanie kontroli nad surowcami i parametrami prowadzonych procesów produkcyjnych
  • przygotowanie oraz opracowanie dokumentacji technicznej

  • Praca Bydgoszcz
  • Technolog Bydgoszcz
  • Główny księgowy Bydgoszcz
  • Technolog żywności Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536