Główny Technolog
  • Nysa
Nysa, Nysa, opolskie, Polska
Spółdzielnia Pracy Cukry Nyskie
10. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Optymalizacja i usprawnienie procesów produkcyjnych
  • Opracowanie dokumentacji technologicznej
  • Opracowanie i udoskonalanie składu i technologii wytwarzania
  • Opracowanie technologii postaci produktów zgodnie ze strategią firmy
  • Wdrażanie do produkcji nowych procesów produkcyjnych wraz z transferem technologii
  • Nadzór nad procesem technologicznym od koncepcji po wprowadzenie produktu na skalę produkcyjną
  • Poszukiwanie oraz proponowanie nowych rozwiązań technologicznych:
  • Udział w Audytach
  • Udział w przeprowadzanych próbach technologicznych i przed-produkcyjnych
  • Współpraca z działami firmy (m.in. jakością, zaopatrzeniem, produkcją, sprzedażą, marketingiem, utrzymaniem ruchu)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, kierunkowe: technologia żywności lub pokrewne, mile widziana specjalizacja piekarsko- cukiernicza
  • Staż pracy-min.3 lata na stanowisku tożsamym
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Doświadczenie w branży cukierniczej
  • Znajomość przepisów prawa żywnościowego
  • Znajomość standardów HACCP, BRC
  • Umiejętność pracy koncepcyjnej
  • Gotowość do wyjazdów służbowych (delegacje)
  • Zdolności sensoryczne
  • Kreatywność, dyspozycyjność, samodzielność i odpowiedzialność
  • Biegła obsługa komputera (m.in. MS Office)
  • Książeczka sanitarno-epidemiologiczna

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia.
  • Możliwość dalszego rozwoju.
  • Pakiet socjalny.
  • Możliwość zdobywania nowych doświadczeń.

Zastrzegamy sobie odpowiedź na wybrane oferty

  • Praca Nysa
  • Nysa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 852
    20 183