Główny Tapicer
  • Rzezawa
Rzezawa, Rzezawa, Lesser Poland Voivodeship, Polska
MCP Sp. z o.o.
10. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• Przyjmowanie zleceń i omawianie szczegółów projektów z wewnętrznymi działami.

• Tworzenie nowych mebli tapicerowanych według rysunków technicznych.

• Cięcie tkanin, skóry i innych materiałów zgodnie z wymiarami i wzorami.

• Szycie pokrowców i innych elementów tapicerskich.

• Mocowanie tkanin, skóry i innych materiałów do mebli za pomocą narzędzi ręcznych i mechanicznych.

• Wykonywanie pikowania, plisowania i innych ozdobnych technik tapicerskich.

• Wykonywanie pomocniczych prac stolarskich niezbędnych w produkcji wyrobów tapicerowanych.

• Sklejanie elementów.

• Doradztwo dotyczące technologii wykonywania tapicerki meblowej.

• Konserwacja różnorakich narzędzi tapicerskich i stolarskich.

• Monitorowanie stanu zapasów materiałów tapicerskich i składanie zamówień w razie potrzeby.

• Kontrola jakości materiałów przed ich użyciem oraz kontrola jakości wykonanych elementów tapicerskich.

• Aktualizacja wiedzy na temat nowych materiałów, technik i trendów w tapicerstwie.

WYMAGANIA:
  • doświadczenie w zawodzie tapicera
  • umiejętności manualne,
  • dokładność oraz zdolność do pracy z różnymi materiałami,
  • znajomość technik i narzędzi tapicerskich,
  • chęć do współpracy i elastyczne podejście do zadań

OFERUJEMY:

- stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę, w firmie z ponad 10-letnim doświadczeniem na rynku

- komfortowe warunki pracy – ogrzewana i klimatyzowana hala produkcyjna

- uczciwe wynagrodzenie, adekwatnie do umiejętności i zaangażowania

- dobrą atmosferę opartą na współpracy i wzajemnym szacunku

- udział w projektach realizowanych dla największych marek hotelowych w Europie i realną szansę na podnoszenie kwalifikacji

- ubezpieczenie grupowe

- prywatną opiekę medyczną

- dofinansowanie kart sportowych

  • Praca Rzezawa
  • Rzezawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584