Główny Specjalista w Zespole Funduszy Gwarancyjnych (Umowa na zastępstwo)
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Bank Pekao
7. 8. 2024

1103232201

Obowiązki

  • Monitoring procesów związanych z realizacją zabezpieczenia kredytu w postaci gwarancji oraz nadzór nad działaniami windykacyjnymi prowadzonymi dla umów z wypłaconą gwarancją;
  • Współpracę z podmiotami zewnętrznymi w zakresie rozliczeń gwarancyjnych;
  • Dokonywanie analiz, korekt oraz innych czynności i dyspozycji o charakterze księgowo-rachunkowym związanych z prowadzonymi procesami;
  • Bieżącą weryfikację i uaktualnianie zapisów w systemach Banku;
  • Obsługę zapytań oraz korespondencji bankowej w zakresie realizowanych zadań i obsługiwanych spraw;
  • Udział w pracach powoływanych zespołów zadaniowych wewnętrznych i zewnętrznych;

Wymagania

  • Masz wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ekonomia, finanse, prawo);
  • Znasz przepisy dotyczące funkcjonowania funduszy gwarancyjnych;
  • Posiadasz minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Posiadasz motywację do rozwoju zawodowego i ciągłego poszerzania wiedzy;
  • Jesteś osobą odpowiedzialną, samodzielną i konsekwentną w działaniu;
  • Swobodnie posługujesz się aplikacjami pakietu MS Office;
  • Lubisz pracować w dynamicznym środowisku pracy;
  • Jesteś osobą kreatywną i poszukujesz nowych rozwiązań;

Oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy na zastępstwo z możliwością kontynuacji w ramach umowy o pracę;
  • Premię uzależnioną od wyników i zaangażowania;
  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach;
  • Kartę MultiSport i Ubezpieczenie Grupowe na korzystnych warunkach;
  • System szkoleń i programów rozwojowych;
  • Dostęp do Wewnętrznej Giełdy Pracy;
  • Przyjazną atmosferę w pracy;

Źródło: Bank Pekao/Praca

  • Praca Warszawa
  • Główny księgowy Warszawa
  • Pracownik na wysokościach Warszawa
  • Specjalista SEM Warszawa
  • Specjalista SEO Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Specjalista medycyny niekonwencjonalnej Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536