Główny Specjalista w Wydziale Nadzoru nad Realizacją Inwestycji
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
Wody Polskie
3. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków

OSOBA NA TYM STANOWISKU BĘDZIE ODPOWIEDZIALNA ZA:

  • wsparcie merytoryczne jednostek PGW Wody Polskie w zakresie technicznym oraz prowadzenia inwestycji dotyczących budowli hydrotechnicznych,
  • udział w kompleksowym rozwiązywaniu kluczowych problemów technicznych w obszarze gospodarki wodnej i budownictwa wodnego,
  • opiniowanie przedinwestycyjnych prac studialnych, analitycznych, koncepcyjnych i projektowych dla planowanych inwestycji PGW Wody Polskie,
  • prowadzenie monitoringu realizacji rzeczowej zadań inwestycyjnych realizowanych przez regionalne zarządy gospodarki wodnej, zarządy zlewni i jednostki realizujące projekty na potrzeby prowadzenia działań zmierzających do minimalizacji zidentyfikowanych ryzyk oraz wizyt kontrolnych na budowie,
  • nadzór nad prawidłowością realizacji zadań inwestycyjnych będących w kompetencjach podległych jednostek,
  • identyfikowanie ryzyk możliwych do zaistnienia na etapie przygotowania dokumentacji projektowej oraz wykonywania robót budowlanych,
  • weryfikowanie i opiniowanie sprawozdań okresowych przekazywanych przez podległe jednostki,
  • ocenę i weryfikację, pod względem technicznym, opisów przedmiotu zamówienia dla zadań inwestycyjnych oraz nadzór nad przygotowaniem przez regionalne zarządy gospodarki wodnej, zarządy zlewni i jednostki realizujące projekty zamówień publicznych,
  • opiniowanie projektów aktów prawnych, programów, wytycznych i innych dokumentów dotyczących realizacji zadań inwestycyjnych.

Miejsce wykonywania pracy

Województwo: mazowieckie

ul. Żelazna 59A 00-848 Warszawa

Wymagania

CZEKAMY NA KANDYDATA, KTÓRY:

  • posiada wykształcenie wyższe magisterskie, preferowane na kierunkach: budownictwo, inżynieria środowiska lub pokrewne,
  • ma minimum 5-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze wykształcenia,
  • zna przepisy ustaw: Prawo budowlane z uwzględnieniem przepisów techniczno-budowlanych oraz ustawy o wyrobach budowlanych, Prawo Wodne, Kodeks Postępowania Administracyjnego, Prawo Zamówień Publicznych,
  • posługuje się narzędziami pakietu MS Office oraz AutoCAD lub pokrewne,
  • posiada wiedzę w zakresie procesu inwestycyjnego oraz zarządzania projektami,
  • posiada prawo jazdy kategorii B.

DODATKOWO DOCENIMY:

  • znajomość programów: ArcGIS, RODOS lub pokrewne,
  • posiadanie uprawnień budowlanych.

Wymagane dokumenty

Zainteresowane osoby prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego i załączenie aktualnego CV.

CO OFERUJEMY WZAMIAN?

  • umowę o pracę, stabilne zatrudnienie,
  • dofinansowanie opieki zdrowotnej,
  • grupowe ubezpieczenie na życie na korzystnych warunkach,
  • możliwość ubezpieczenia dzieci i wnuków,
  • dofinansowanie do karty sportowej,
  • niskooprocentowaną pożyczkę na cele mieszkaniowe,
  • paczki mikołajkowe dla dzieci,
  • dopłatę do wypoczynku dzieci i młodzieży,
  • dofinansowanie do wypoczynku – „wczasy pod gruszą”,
  • pokoje gościnne w atrakcyjnych lokalizacjach,
  • specjalistyczne szkolenia i możliwość dofinansowania studiów,
  • naukę języków – dostęp do platformy eTutor,
  • 2 dodatkowe dni wolne w roku dla niepalących.

  • Praca Warszawa
  • Główny księgowy Warszawa
  • Specjalista SEO Warszawa
  • Specjalista SEM Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696