Główny Specjalista w Departamencie ESG
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Lower Silesian Voivodeship, Polska
KGHM Polska Miedź S.A.
7. 9. 2024

Miejsce pracy: Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca współpraca z innymi działami firmy oraz koordynacja odpowiedzi na zgłaszane przez interesariuszy KGHM potrzeby w zakresie ESG
  • tworzenie informacji, wytycznych dla komunikacji z interesariuszami szczególnie na potrzeby Pionu Handlu i Logistyki oraz organizacjami branżowymi działającymi w tematyce ESG
  • aktywny udział w spotkaniach branżowych lub organizowanych przez klientów o tematyce ESG (w tym cykliczne telekonferencje z menedżerami w obszarze zrównoważonego rozwoju klientów Spółki)
  • aktywne uczestnictwo w organizacjach współpracujących i lobbujących w procesach legislacyjnych (m.in. ICA, Eurometaux, IWCC), udział w tworzeniu standardów rynkowych w zakresie ESG
  • współpraca z Grupą Kapitałową KGHM w zakresie raportowania ESG
  • pozyskiwanie informacji dotyczących ESG od podmiotów łańcucha dostaw KGHM
  • udział w procesach gromadzenia i konsolidacji danych ESG
  • opracowywanie materiałów wchodzących w skład raportów ESG w oparciu o standardy ESRS
  • tworzenie polityk i procedur dotyczących działań ESG

Nasze wymagania

  • wykształcenie - magister
  • staż pracy – min. 6 lat, w tym minimum 1 rok doświadczenia w obszarze związanym z tematyką ESG/ zrównoważonego rozwoju
  • wiedza teoretyczna oraz praktyczna z zakresu zrównoważonego rozwoju/ ESG
  • wysokie zdolności analityczne
  • umiejętność analizy danych, formułowania wniosków oraz prezentowania wyników przeprowadzonych analiz
  • zaawansowana znajomość MS Office
  • doświadczenie w tworzeniu profesjonalnych prezentacji biznesowych z wykorzystaniem MS PowerPoint
  • umiejętność budowania relacji interpersonalnych
  • bardzo dobra organizacja pracy, rzetelność i dokładność
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • gotowość do odbywania podróży służbowych
  • język angielski na poziomie B2

Mile widziane

  • znajomość wytycznych i regulacji dot. raportowania zrównoważonego rozwoju (CSRD, ESRS)
  • znajomość rynku metali nieżelaznych
  • znajomość standardów raportowania niefinansowego oraz umiejętność interpretacji i wdrażania wymagań regulacyjnych
  • gotowość do ciągłej nauki i rozwoju we wszystkich obszarach ESG, tj. zagadnieniach środowiskowych, społecznych oraz ładu korporacyjnego
  • elastyczność i zdolność do adaptacji w dynamicznie rozwijającej się dziedzinie oraz zmiennym środowisku
  • język angielski na poziomie C1

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie (nagroda roczna z okazji Dnia Górnika/ Hutnika, 14-ta pensja, nagroda z zysku, nagrody jubileuszowe, świadczenie wypoczynkowe, odprawa emerytalno-rentowa)
  • pakiet benefitów prorodzinnych (dofinansowanie wypoczynku dzieci i młodzieży, ekwiwalent na pokrycie wydatków szkolnych)
  • abonamentową opiekę medyczną
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie do imprez kulturalno-oświatowych
  • szkolenia i naukę języków obcych
  • dofinansowanie dojazdów do pracy
  • pakiety sportowe
  • Pracowniczy Program Emerytalny

Etapy rekrutacji

  • APLIKACJA NA WYBRANĄ OFERTĘ PRACY
  • ANALIZA DOKUMENTÓW
  • ROZMOWA REKRUTACYJNA
  • DECYZJA

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta i spełniasz wymagania, wybierz przycisk "Aplikuj" i wypełnij formularz do dnia 16.09.2024.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Brak informacji do dnia 31.10.2024 oznacza, że Twoja oferta nie została przyjęta.

Jesteśmy globalną oraz innowacyjną organizacją, która prowadzi zaawansowaną technologicznie działalność poszukiwawczo-wydobywczą oraz hutniczą w Polsce, USA, Kanadzie i Chile. Od kilkudziesięciu lat wydobywamy i przetwarzamy cenne zasoby ziemi, dostarczając światu produkty, które umożliwiają jego zrównoważony rozwój. Grupa Kapitałowa KGHM liczy ponad 70 podmiotów i należy do ścisłej światowej czołówki producentów miedzi i srebra. Zatrudniamy ponad 34 tysiące pracowników. Spójność naszej organizacji budujemy na wspólnych wartościach – BEZPIECZEŃSTWIE, WSPÓŁDZIAŁANIU, ZORIENTOWANIU NA WYNIKI, ODPOWIEDZIALNOŚCI I ODWADZE.

Odkryj z nami pokłady możliwości!

Dowiedz się więcej o pracy w KGHM

Oddział: KGHM Polska Miedź S.A. Centrala, Departament ESG

  • Praca Wrocław
  • Główny księgowy Wrocław
  • Specjalista SEO Wrocław
  • Specjalista SEM Wrocław
  • Pracownicy uczelni w Polsce Wrocław
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Wrocław
  • Doradca podatkowy w Polsce Wrocław
  • Specjalista ds. Sprzedaży Wrocław
  • Specjalista ds. Zakupów Wrocław
  • Specjalista ds. marketingu Wrocław
  • Specjalista ds. ofertowania Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567