Główny specjalista w Biurze Informatyki (Analityk)
  • Warszawa, ul. Filtrowa 57
mazowieckie, Warszawa, ul. Filtrowa 57, mazowieckie, Polska
Najwyższa Izba Kontroli
11. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Wymiar etatu: 1

Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę na czas określony, docelowo na czas nieokreślony

Zadania realizowane na stanowisku:

  • tworzenie specyfikacji wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych dla rozwiązań IT;
  • pozyskiwanie, uzgadnianie, analiza i tworzenie specyfikacji wymagań biznesowych i systemowych;
  • analiza procesów i projektowanie ich optymalizacji;
  • przygotowywanie rekomendacji rozwiązań zarówno pod kątem biznesowym jak i technologicznym;
  • współpraca z zespołem projektowym odpowiedzialnym za tworzenie i rozwój oprogramowania oraz wdrażanie nowych funkcjonalności;
  • współpraca z klientami wewnętrznymi – użytkownikami wdrażanych funkcjonalności;
  • współpraca z ekspertami w celu zaprojektowania optymalnych rozwiązań;
  • uczestnictwo w pracach w komisji przetargowej dot. budowy i rozwoju oprogramowania;
  • identyfikacja i rozwiązywanie problemów pojawiających się w bieżącej pracy;
  • aktywne dzielenie się wiedzą i doświadczeniem ze współpracownikami.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, minimum 5 lat stażu pracy;
  • zdolności analityczne w zakresie identyfikowania wymagań biznesowych i przekładania ich na rozwiązania IT;
  • doświadczenie w obszarze analizy procesów, wymagań biznesowych i implementacji zmian w systemach (minimum 2 lata);
  • rozumienie architektury systemów IT, zagadnień związanych z integracją;
  • znajomość notacji UML i zasad modelowania w BPMN;
  • zaangażowanie i inicjatywa w realizacji powierzonych zadań;
  • samodzielność w działaniu i dobra organizacja pracy;
  • umiejętności interpersonalne i komunikacyjne oraz pracy w zespole.

Wymagania dodatkowe:

  • doświadczenie w modelowaniu systemów w narzędziach typu CASE (np. Sparx Enterprise Architect);
  • doświadczenie we wdrażaniu systemów klasy workflow;
  • znajomość narzędzi do wizualizacji ekranów;
  • doświadczenie w sektorze administracji publicznej;
  • znajomość metodyk prowadzenia projektów (Agile, Prince2, PMP);
  • znajomość języka SQL;
  • doświadczenie w pracach w komisji przetargowej dot. budowy i rozwoju oprogramowania.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę;
  • dostęp do szkoleń, możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji;
  • dodatkowe wynagrodzenie (tzw. trzynastka);
  • dofinansowanie do wypoczynku dla pracownika i jego dzieci;
  • składka PPK od pracodawcy w wysokości 4%.

Wymagane dokumenty:

  • życiorys zawodowy (CV) w języku polskim;
  • oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji o treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez Najwyższą Izbę Kontroli z siedzibą przy ul. Filtrowej 57, 02-056 Warszawa dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko starszego / głównego specjalisty informatyka w Biurze Informatyki NIK.

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 572
    18 690