Główny Specjalista / Ekspert w Departamencie Rozwoju Kadr w Przedsiębiorstwach (ds. Koordynacji Systemu Rad Sektorowych)
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości
4. 6. 2024

PARP działa na rzecz małych i średnich przedsiębiorstw, podnoszenia kwalifikacji kadr i kształtowania przyjaznego otoczenia biznesowego. Dzięki wsparciu Agencji firmy rozwijają działalność eksportową, wzorniczą, badawczo-rozwojową i wykorzystują w produkcji innowacje i nowoczesne technologie. Oferta PARP pozwala na kompleksową realizację projektów - od koncepcji po komercjalizację.

Główne zadania:

  • Koordynacja badań i analiz dotyczących systemu rad sektorowych, w tym w szczególności:

    • przygotowywanie wytycznych/zasad/standardów w obszarze prowadzenia badań/analiz przez rady w celu zachowania ich wysokiej jakości,
    • opracowywanie i aktualizacja zasad monitoringu i kontroli badań/analiz prowadzonych przez rady, ich wdrożenie oraz kontrola przestrzegania,
    • udzielanie wsparcia metodologicznego i merytorycznego,
    • dbanie o zachowanie spójności prowadzonych badań i analiz rad z badaniami i analizami realizowanymi przez inne instytucje.

  • Nadzorowanie merytoryczne realizowanych przez wykonawcę zewnętrznego zleceń w zakresie zadań związanych z koordynacją.
  • Przygotowywanie analiz w obszarze poszukiwanych przez pracodawców kwalifikacji/kompetencji oraz różnego typu analiz ad-hoc w ramach bieżących potrzeb.
  • Udział w wypracowywaniu skutecznych mechanizmów koordynacji systemu rad sektorowych oraz w pracach dotyczących budowania koncepcji funkcjonowania systemu rad sektorowych.
  • Udział w pracach dotyczących wdrożenia mechanizmów mających na celu kontrolę i monitoring przestrzegania stosowanych standardów.
  • Współpraca z interesariuszami systemu rad sektorowych, wykonawcami zewnętrznymi, partnerami instytucjonalnymi w zakresie analiz, badań lub identyfikowania potrzeb informacyjnych dotyczących poszukiwanych kompetencji.
  • Przygotowywanie materiałów analitycznych z zakresu zainteresowania systemu rad sektorowych (prezentacje, analizy, itp.).
  • Prezentowanie przygotowanych materiałów, wyników analiz na warsztatach/spotkaniach.

Oczekujemy (wymagania konieczne):

  • wykształcenie wyższe;
  • min. 3 lata doświadczenia w realizacji projektów doradczych / szkoleniowych / informacyjnych lub w realizacji projektów (np. konkursowych) finansowanych ze środków publicznych, obejmujących w szczególności praktyczną umiejętność w zakresie:

    • sposobu opisywania i sposobów identyfikowania poszukiwanych kompetencji,
    • planowania, prowadzenia lub koordynowania badań społecznych z wykorzystaniem technik ilościowych i jakościowych,
    • wystąpień publicznych i przygotowania materiałów na wystąpienia (np.: konferencje, szkolenia, warsztaty).

  • ogólna wiedza z zakresu rynku pracy i rynku edukacji;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1;
  • bardzo dobra obsługa MS Word, MS Excel i MS PowerPoint;
  • komunikatywność, w tym łatwość porozumiewania się w mowie i piśmie w języku polskim;
  • umiejętność pracy w zespole.

Dodatkowo (wymagania pożądane):

  • wykształcenie wyższe z obszaru socjologia / ekonomia i finanse / administracja / zarządzanie / psychologia​;
  • doświadczenie w obszarze przygotowywania dokumentacji przetargowej;
  • praktyczna wiedza o funkcjonowaniu administracji publicznej;
  • praktyczna znajomość procesów legislacyjnych.

Oferujemy:

  • umowę o pracę;
  • premię regulaminową;
  • prywatną opiekę medyczną;
  • grupowe ubezpieczenie na życie;
  • szkolenia;
  • atrakcyjną lokalizację;
  • wydarzenia integracyjne;
  • programy socjalne.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Główny księgowy Warszawa
  • Ekspert przyrodniczy Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080