Główny Specjalista/Ekspert Analityk Danych systemu MUREX
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Bank Pekao
15. 7. 2024

1080088401

Obowiązki

  • Modelowanie danych finansowych niezbędnych do sprawozdawczości nadzorczej oraz zarządczej z systemu MUREX.
  • Opracowywanie koncepcji rozwiązań przetwarzania danych produktów rynków finansowych w Hurtowni Danych.
  • Analizowanie danych, mapowanie danych, identyfikację nieprawidłowości.
  • Współpracę w interdyscyplinarnych zespołach złożonych z analityków finansowych, księgowych, architektów systemów i programistów.

Wymagania

  • Masz wykształcenie wyższe.
  • Posiadasz doświadczenie z obszarów:
    • back office system dealingowego lub treasury middle office.
    • wdrożenia systemu MUREX lub innego systemu treasury.
  • Lubisz pracę z danymi.
  • Jesteś otwarty na rozwój, naukę i pracę z nowymi narzędziami .
  • Dużo pytasz, kwestionujesz status quo i szukasz nowych rozwiązań.

Oferujemy

Źródło: Bank Pekao/Praca

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. ochrony danych Warszawa
  • Ekspert przyrodniczy Warszawa
  • Główny księgowy Warszawa
  • Analityk medyczny Warszawa
  • Analityk finansowy Warszawa
  • Specjalista SEO Warszawa
  • Specjalista SEM Warszawa
  • Specjalista ds. reklamy Warszawa
  • Specjalista medycyny niekonwencjonalnej Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 988
    19 648