Główny Specjalista ds. Zgodności Spraw Korporacyjnych
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Bank Polska Kasa Opieki S.A.
2. 5. 2024

1064351001

Obowiązki

  • Przeprowadzanie szacowania ryzyka braku zgodności w obszarach spraw korporacyjnych m.in. konfliktów interesów, przeciwdziałania korupcji, whistleblowing, procesu zakupowego, niedozwolonych praktyk monopolistycznych, informacji prawnie chronionych, zasad ładu korporacyjnego, nowych technologii i ESG.
  • Testowanie zgodności w obszarach spraw korporacyjnych, konfliktów interesów, przeciwdziałania korupcji, whistleblowing, procesu zakupowego, niedozwolonych praktyk monopolistycznych, zasad ładu korporacyjnego, informacji prawnie chronionych, nowych technologii i ESG.
  • Tworzenie regulacji wewnętrznych w powyższych obszarach tematycznych.
  • Koordynację kontroli regulatorów oraz procesu BION.
  • Realizację działań na rzecz kształtowania kultury etycznej i promowania zasad etycznych Banku.
  • Aktywne dzielenie się wiedzą i doświadczeniem ze współpracownikami.
  • Podejmowanie działań usprawniających pracę własną i innych.
  • Sporządzanie raportów analitycznych na potrzeby organów statutowych.

Wymagania

  • Posiadasz doświadczenie praktyczne i wiedzę w ww. zakresie compliance.
  • Znasz przepisy prawa i regulacje w obszarach spraw korporacyjnych, konfliktów interesów, przeciwdziałania korupcji, whistleblowing, procesu zakupowego, niedozwolonych praktyk monopolistycznych, informacji prawnie chronionych, nowych technologii, ESG i zasad ładu korporacyjnego.
  • Bardzo dobrze znasz pakiet MS Office.
  • Jesteś osobą elastyczną i potrafisz dostosować się do zmieniających się priorytetów.
  • Odnajdujesz się w pracy przy kilku projektach jednocześnie.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę.
  • Premię uzależnioną od wyników i zaangażowania.
  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach.
  • Kartę MultiSport i Ubezpieczenie Grupowe na korzystnych warunkach.
  • System szkoleń i programów rozwojowych.
  • Dostęp do Wewnętrznej Giełdy Pracy.
  • Przyjazną atmosferę w pracy.

Źródło: Bank Pekao/Praca

  • Praca Warszawa
  • Główny księgowy Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864