Główny Specjalista ds. wsparcia operacyjnego usługi zarządzania portfelami inwestycyjnymi w Biurze M
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Bank Pekao
15. 7. 2024

1093543501

Obowiązki

  • Bieżącą obsługę operacyjną usługi zarządzania portfelami inwestycyjnymi klientów, w tym w szczególności:
    • rekoncyliację wyciągów oraz kontrolę wyceny portfeli inwestycyjnych, w tym naliczania i pobierania opłat,
    • wsparcie procesu zawierania transakcji na instrumentach finansowych wchodzących w skład portfeli,
    • weryfikację aktualności i poprawności oświadczeń i informacji przekazywanych przez klientów,
    • obsługę procesu zawierania/aneksowania/wypowiadania umów z klientami,
    • kontrolowanie poprawności raportowania do: klientów, instytucji nadzorczych oraz kontrahentów wewnętrznych i zewnętrznych;
  • Udział w rozwoju usługi zarządzania portfelami inwestycyjnymi klientów, w tym: definiowanie wymagań, opracowywanie dokumentacji, testowanie systemów informatycznych;
  • Współpracę z partnerami Biura Maklerskiego, w tym obsługę procesu wymiany danych z podmiotami zewnętrznymi;
  • Opracowywanie i opiniowanie dokumentów, procedur i instrukcji.

Wymagania

Oferujemy

  • Masz co najmniej 5 lat doświadczenia w obszarze back office w towarzystwie funduszy inwestycyjnych lub firmie inwestycyjnej;
  • Posiadasz wiedzę praktyczną z zakresu funkcjonowania rynku kapitałowego oraz produktów i usług inwestycyjnych;
  • Nie są Ci obce przepisy prawa obowiązujące firmę inwestycyjną;
  • Masz wykształcenie wyższe;
  • Swobodnie posługujesz się aplikacjami pakietu MS Office;
  • Potrafisz dobrze zorganizować swoją pracę oraz identyfikować i samodzielnie rozwiązywać problemy;
  • Szybko się uczysz oraz wykazujesz inicjatywę i zaangażowanie.

Źródło: Bank Pekao/Praca

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Kryzysowego Warszawa
  • Główny księgowy Warszawa
  • Organizator usług Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536