Główny Specjalista ds. Systemów IT
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
iExpert.pl SA
10. 10. 2024

Dołącz do naszego zespołu i pomóż nam zbudować nowoczesną infrastrukturę IT!

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się firmą (doradcą ubezpieczeniowym), która stawia na nowoczesne rozwiązania technologiczne. Szukamy osoby na stanowisko Głównego Specjalisty ds. Systemów IT, która podejmie się ambitnych wyzwań związanych z rozwojem i utrzymaniem naszych systemów informatycznych.

Twoje główne obowiązki:

  • Zarządzanie rozwojem oprogramowania:
  • Określanie kierunków rozwoju i wybór strategii IT dla kluczowych (wielu)  systemów sprzedażowych oraz innych systemów współpracujących (typu CRM, CEP itp)
  • Współpraca z zespołami biznesowymi w celu identyfikacji potrzeb i wymagań.
  • Przygotowywanie specyfikacji wdrożeniowych i koordynowanie projektów IT.
  • Nadzorowanie pracy zewnętrznych dostawców usług IT (w tym hardware - serwery / software / testowanie)
  • Zarządzanie budżetem IT
  • Wdrażanie i utrzymanie systemów:
  • Kierowanie i koordynacja migracji i wdrożeń nowych rozwiązań IT.
  • Zarządzanie konfiguracją i utrzymanie istniejących systemów.
  • Wdrażanie automatyzacji testów i monitoringu systemów.
  • Zapewnienie bezpieczeństwa i stabilności infrastruktury IT.
  • Testowanie oprogramowania:
  • Opracowywanie i przeprowadzanie testów manualnych i automatycznych.
  • Wybór i koordynacja dostawców testów zewnętrznych.
  • Diagnozowanie i zgłaszanie błędów.
  • Współpraca z zespołami programistów w celu wyeliminowania błędów.
  • Doradztwo IT:
  • Tworzenie i realizacja polityki IT firmy.
  • Doradzanie w zakresie wyboru i wdrażania nowych technologii.
  • Wsparcie użytkowników w zakresie obsługi systemów informatycznych.

Czego szukamy:

  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami IT.
  • Doświadczenie w administrowaniu i zarządzaniu systemami informatycznymi.
  • Umiejętność pracy z narzędziami do analizy biznesowej oraz testowania oprogramowania.
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów.
  • Dobra komunikacja i umiejętność pracy w zespole.
  • Podstawowa znajomość języków programowania (np. Java EE, PHP) będzie atutem

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy z systemami SaaS.
  • Doświadczenie w pracy z narzędziami do automatyzacji testów.
  • Doświadczenie w zarządzaniu konfiguracją systemów IT.
  • Znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem IT.
  • Doświadczenie w pracy z zewnętrznymi dostawcami IT.

Co oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w ciekawych projektach.
  • Możliwość pracy nad wyborem / zmianą / rozwojem kluczowych systemów informatycznych dla firmy.
  • Stabilne warunki zatrudnienia i konkurencyjne wynagrodzenie.
  • Możliwość udziału w szkoleniach i rozwoju zawodowym.

Jesteśmy otwarci na kandydatów z różnym doświadczeniem.

Szukamy osoby, która jest zmotywowana do rozwoju i która chce podjąć wyzwania związane z rozwojem i wdrażaniem nowych rozwiązań IT.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Warszawa
  • Główny księgowy Warszawa
  • Administrator IT Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087