Główny specjalista ds. rozliczania projektów krajowych i unijnych
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Centralny Instytut Ochrony Pracy - Państwowy Instytut Badawczy
12. 6. 2024

Centralny Instytut Ochrony Pracy – Państwowy Instytut Badawczy poszukuje kandydata/kandydatki na stanowiskogłównego specjalisty ds. rozliczania projektów krajowych i unijnych

2024/06/GF2

Obowiązki

  • rozliczanie otrzymanych środków zewnętrznych, w tym weryfikacja zgodności i prawidłowości wydatkowania środków z budżetem projektu i zasadami finansowania
  • realizacja projektów, w tym monitorowanie wskaźników, harmonogramów i budżetów realizowanych projektów
  • przygotowywanie wniosków o płatność, sprawozdań, raportów
  • przygotowanie dokumentacji aplikacyjnej w zakresie finansowym do wybranych konkursów w ramach obowiązujących programów (programy europejskie, m.in. Horyzont 2020, programy operacyjne krajowe i regionalne, itp.)
  • tworzenie budżetów i harmonogramów realizacji projektów
  • kontakt i współpraca z Instytucjami pośredniczącymi w zakresie rozliczania i sprawozdawczości
  • prace merytoryczne w zakresie wdrożenia modułu zarządzanie projektami w programie SIMPLE.ERP
  • analiza poprawności wprowadzania danych finansowych w systemie finansowo-księgowym

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego (preferowany kierunek: finanse i rachunkowość)
  • minimalnego 5 -letniego doświadczenia zawodowego w zakresie rozliczania projektów współfinansowanych ze środków zewnętrznych
  • bardzo dobrej znajomości przepisów ustawy o rachunkowości
  • znajomości dokumentów, procedur i szczegółowych wytycznych niezbędnych do prawidłowej realizacji i rozliczania projektów dofinansowanych ze środków zewnętrznych (środki publiczne krajowe i europejskie),
  • dobrej znajomości obsługi programów pakietu MS Office: Word, Excel, PowerPoint
  • •znajomości zagadnień w zakresie przygotowania i zarządzania projektami, w tym współfinansowanymi ze środków funduszy UE
  • znajomości ustawy o instytutach badawczych, ustawy prawo o szkolnictwie wyższym i nauce, ustawy o finansach publicznych
  • umiejętność pracy w zespole oraz samodzielnej organizacji pracy
  • znajomości języka angielskiego na poziomie B1
  • znajomość programu Simple ERP będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • ciekawą pracę w dynamicznym zespole
  • możliwość korzystania ze szkoleń specjalistycznych
  • dofinansowanie dojazdów do pracy
  • dofinansowanie kosztów wypoczynku
  • pakiet medyczny, pakiet sportowy Multisport

  • umiejętność podejmowania decyzji i przejmowania odpowiedzialności za prowadzenie powierzonych zadań
  • bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność planowania oraz ustalania priorytetów
  • zdolność szybkiego przyswajania wiedzy oraz analitycznego myślenia
  • skrupulatność, rzetelność oraz dbałość o wysoką jakość wykonywanej pracy
  • inicjatywa, otwartość na zmiany i angażowanie się w usprawnienia procesów funkcjonujących w organizacji
  • umiejętność pracy w zespole, pod presją czasu

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Główny księgowy Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696