Główny Specjalista ds. PR
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomorskie, Polska
InnoBaltica sp. z o.o.
5. 10. 2024

InnoBaltica Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku to firma, której misją jest wdrażanie innowacyjnych rozwiązań cyfrowych mających wpływ na poprawę jakości życia mieszkańców województwa pomorskiego w zakresie transportu publicznego. Udziałowcami spółki są: Województwo Pomorskie, miasta: Gdańsk, Gdynia, Słupsk, Lębork, Tczew, Chojnice, Puck, Wejherowo i Władysławowo, a także uczelnie: Gdański Uniwersytet Medyczny, Politechnika Gdańska i Uniwersytet Gdański.
Aktualnie Spółka odpowiada za realizację zaawansowanego technologicznie projektu transportowego pn. System FALA, będącego zbiorem narzędzi ułatwiających podróżowanie transportem zbiorowym w Pomorskiem (m.in. aplikacja, portal www, szeroka gama identyfikatorów, nowoczesne urządzenia w pojazdach miejskich oraz na stacjach kolejowych – obsługujące płatności zbliżeniowe).
InnoBaltica Sp. z o.o. poszukuje doświadczonej osoby na stanowisko Głównego Specjalisty ds. PR w Biurze Komunikacji i Relacji Zewnętrznych. Będziesz z nami współodpowiadać za wdrażanie w województwie pomorskim Systemu FALA oraz innych rozwiązań typu MaaS (Mobility as a Service).
STANOWISKO: Główny Specjalista ds. PR
MIEJSCE PRACY: Gdańsk
DATA ZATRUDNIENIA: od 01.11.2024
FORMA ZATRUDNIENIA: Umowa o pracę w pełnym wymiarze czasu (1 etat)
WYNAGRODZENIE: 8500-9500 zł brutto
PODSTAWOWY ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
współodpowiedzialność za planowanie i realizację działań na rzecz kształtowania relacji z interesariuszami organizacji, budowania jej reputacji oraz marki „System FALA”,
projekty komunikacyjne i szeroko rozumiane doradztwo PR,
kompleksowe działania media relations, w tym udzielanie wywiadów i wystąpienia publiczne,
PR copywriting, content marketing, prezentacje firmowe,
komunikacja w mediach społecznościowych i zarządzanie stronami www,
organizacja wydarzeń PR - zewnętrznych oraz wewnętrznych,
współpraca z partnerami zewnętrznymi, agencjami i wykonawcami / podwykonawcami,
współpraca z KOL’s, ekspertami, organizacjami pozarządowymi, instytucjami publicznymi,
projekty z obszaru CSR/ESG,
planowanie, budżetowanie i wdrażanie działań / kampanii informacyjno-promocyjnych, w tym realizacja w ramach zamówień publicznych i dofinansowania zewnętrznego projektów.
NASZE WYMAGANIA:
wykształcenie wyższe,
doświadczenie w samodzielnym zarządzaniu projektami z obszaru PR i/lub komunikacji marki, minimum 6-letni staż zawodowy w tych dziedzinach (w firmie lub instytucji publicznej).
masz doświadczenie w branżach transportu publicznego, mobilności oraz projektów IT z zakresu MaaS (Mobility as a Service), choć nie jest to warunek konieczny,
odznaczasz się umiejętnością strategicznego myślenia, analizowania, planowania,
możesz nam przedstawić kampanie, za które odpowiadałeś lub współtworzyłeś,
swobodnie poruszasz się po świecie online, jego funkcjonalnościach, zarządzałeś profilami SoMe i społecznościami,
potrafisz przygotować brief oraz postępowanie na usługi PR/marketing i pokrewne, masz duże kompetencje komunikacyjne i językowe, a także posługujesz się językiem angielskim na poziomie B2,
jesteś gotowy na praktyczny sprawdzian w ramach procesu rekrutacyjnego,
nie boisz się trudnych wyzwań i wyjścia ze strefy komfortu.
OFEROWANE BENEFITY:
prywatna opieka medyczna,
dofinansowanie szkoleń i studiów podyplomowych,
dofinansowanie nauki języków obcych,
dofinansowanie kosztów zakupu biletów okresów w publicznym transporcie zbiorowym,
udział w pracowniczym planie kapitałowym.
Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji zapraszamy do złożenia CV na adres e-mail: @ do dnia 14.10.2024.
Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Prosimy o zawarcie w CV następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej aplikacji, w tym także na potrzeby przyszłych rekrutacji organizowanych przez InnoBaltica Sp. z.o.o.
Zgodnie z Ustawą z dnia 14 czerwca 2024 r. o ochronie sygnalistów w Spółce opracowano Procedurę dokonywania zgłoszeń wewnętrznych naruszeń prawa i podejmowania działań następczych. Informacje na temat procedury znajdują się pod adresem: https://innobaltica.pl/innobaltica/sygnalisci-zgloszenia-wewnetrzne/

  • Praca Gdańsk
  • Specjalista ds. PR Gdańsk
  • Główny księgowy Gdańsk
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Gdańsk
  • Specjalista ds. finansów Gdańsk
  • Specjalista ds. reklamy Gdańsk
  • Specjalista ds. Sprzedaży Gdańsk
  • Specjalista ds. Zakupów Gdańsk
  • Specjalista ds. marketingu Gdańsk
  • Specjalista ds. ofertowania Gdańsk
  • Specjalista ds. Zarządzania Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 041
    18 563