Główny specjalista ds. ochrony środowiska i gospodarki odpadami
  • Warszawa, ul. Zawodzie 18
mazowieckie, Warszawa, ul. Zawodzie 18, mazowieckie, Polska
REMONDIS Sp. z o.o.
6. 6. 2024

REMONDIS to rodzinna marka o niemieckich korzeniach, jedno z największych przedsiębiorstw w branży recyklingu, usług komunalnych i zaopatrzenia w wodę. Działa w 33 krajach świata i świadczy usługi dla ponad 30 mln mieszkańców. W Polsce REMONDIS jest obecny od 31 lat i jest liderem w swojej branży. Działa w ponad 50 miastach na terenie całej Polski.

W związku z dalszym dynamicznym rozwojem i sukcesywnym wzmacnianiem pozycji na rynku polskim poszukujemy pracowników na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Nadzór merytoryczny nad wprowadzaniem i zatwierdzaniem danych w systemie BDO, w tym bieżące monitorowanie poprawności ewidencji odpadów.
  • Kompleksowe prowadzenie ewidencji odpadów.
  • Monitorowanie zmian w przepisach związanych z gospodarką odpadami w szczególności w zakresie odbioru odpadów komunalnych i ich przetwarzania.
  • Dbałości w prawidłowości obiegu dokumentów związanych z ochroną środowiska i gospodarką odpadami.
  • Koordynacja i współdziałanie z organami administracji państwowej odpowiedzialnymi za ochronę środowiska i gospodarkę odpadami.
  • Terminowa realizacja zleconych przez przełożonych zadań, w tym przygotowywanie sprawozdań i zestawień.
  • Przygotowywaniem sprawozdań i zestawień na podstawie prowadzonej ewidencji odpadów, w tym sprawozdań dot. odbioru odpadów oraz związanych z ich zagospodarowaniem.
  • Wsparcie merytoryczne dla pozostałych członków zespołu, w tym nadzorowanie poprawności wykonywanych zadań w zespole.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe o specjalizacji gospodarka odpadami / ochrona środowiska.
  • Dobra znajomość pakietu MS Office.
  • Bardzo dobra znajomość przepisu ustaw z zakresu ochrony środowiska i gospodarki odpadami w szczególności z zakresie ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach oraz ustawy o odpadach.
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole.
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz strukturyzowania i rozwiązywania problemów.
  • Umiejętność efektywnego zarządzania czasem i samodzielność w wykonywaniu zadań.
  • Doświadczenie min. 2 letnie.

Oferujemy:

  • Pracę w dużej, stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Kursy i szkolenia podnoszące kwalifikacje.
  • Grupowe ubezpieczenia na życie, prywatną opiekę medyczną na preferencyjnych warunkach.
  • Kartę Multisport dofinansowaną przez pracodawcę.

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055