Główny Specjalista ds. Księgowości Majątkowej
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Totalizator Sportowy Sp. z o.o.
14. 8. 2024

3133

Obowiązki

  • prowadzenie ewidencji środków trwałych, wartości niematerialnych i prawnych oraz gospodarki magazynowej w ujęciu bilansowym i podatkowym,
  • ewidencję podatku naliczonego VAT w zakresie prowadzonych zagadnień,
  • weryfikację i tworzenie odpisów aktualizujących w zakresie prowadzonych zagadnień,
  • bieżące, prawidłowe księgowanie na kontach księgowych, a także szczegółową analizę zapisów oraz uzgadnianie sald na kontach,
  • weryfikację prawidłowości zapisów księgowych w celu ustalenia podstawy opodatkowania CIT w zakresie przydzielonych kont księgowych,
  • ustalanie rezerwy/aktywów z tytułu podatku odroczonego w zakresie prowadzonych zagadnień,
  • wycenianie i rozliczanie inwentaryzacji przeprowadzanych w Spółce w ramach prowadzonych zagadnień,
  • przygotowywanie not i tabel objaśniających do sprawozdania finansowego w zakresie zagadnień prowadzonych przez zespół,
  • przygotowywanie danych do sprawozdań wewnętrznych oraz zewnętrznych (GUS).

Wymagania

  • posiadają wykształcenie wyższe (ekonomia / finanse / rachunkowość),
  • mają co najmniej 5 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znają zasady i przepisy z zakresu rachunkowości oraz podatków,
  • dobrze znają pakiet Microsoft Office, w szczególności Excel,
  • posiadają zdolności analityczne,
  • są rzetelne, dokładne i odpowiedzialne,
  • posiadają umiejętności współpracy w zespole i organizacji pracy własnej oraz szybko się uczą.
  •  znajomość SAP

Oferujemy

  • Atrakcyjny system premiowy
  • Praca hybrydowa
  • Platforma kafeteryjna
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie do zajęć sportowych
  • Pracowniczy program emerytalny
  • Kursy i szkolenia
  • Preferencyjne pożyczki
  • Dodatkowe ubezpieczenie
  • Bilety na wydarzenia sportowe i kulturalne
  • Inicjatywy dobroczynne
  • Spotkania integracyjne

Źródło: Totalizator Sportowy/Praca

  • Praca Warszawa
  • Główny księgowy Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Specjalista ds. finansów Warszawa
  • Specjalista ds. reklamy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544