Główny Specjalista ds. HR w Dziale Zarządzania Zasobami Ludzkimi
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
RARS
13. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Dołącz do Biura Rozwoju i Komunikacji

Kogo szukamy

  • Szukamy osoby na stanowisko Głównego Specjalisty ds. HR w Dziale Zarządzania Zasobami Ludzkimi w Biurze Rozwoju i Komunikacji
  • Chcemy zatrudnić jedna osobę na pełny etat.

Jaki jest adres miejsca pracy?

  • Miejsce pracy to Centrala RARS, ul. Stawki 2 B, 00-193 Warszawa

Czym będziesz się zajmować? Główne obowiązki:

  1. Kompleksowe zarządzanie projektami rekrutacyjnymi.
  2. Opracowywanie strategii rekrutacyjnych.
  3. Udział w realizacji strategii personalnej, w oparciu o potrzeby organizacji.
  4. Koordynowanie procesów szkoleń i rozwoju pracowników.
  5. Wsparcie i doradztwo z zakresu prawa pracy, rozwiązań i narzędzi HR, komunikacji.
  6. Bieżąca współpraca z kadrą managerską w zakresie ZZL oraz wsparcie w procesi przeprowadzania zmian.
  7. Onboarding i offboarding pracowników.
  8. Opracowywanie informacji, zestawień, sprawozdań oraz analiz i planów z zakresu zadań realizowanych przez Dział ZZL.
  9. Skuteczna współpraca z kadrą menedżerską w zakresie identyfikacji szans rozwojowych.
  10. Implementacja oraz stosowanie narzędzi zarządzania zasobami ludzkimi.
  11. Tworzenie i optymalizacja procesów, regulaminów i procedur HR.
  12. Realizacja działań związanych z budowaniem marki pracodawcy.

Sprawdź, czy spełniasz niezbędne wymagania:

  1. Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: psychologia, socjologia, zarządzanie lub pokrewne)
  2. Minimum 3 lata doświadczenia na samodzielnych stanowiskach w obszarze HR.
  3. Doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji na stanowiska niższego i wyższego szczebla.
  4. Doświadczenie w tworzeniu strategii rozwoju zasobów ludzkich oraz we wdrażaniu zmian w zakresie ZZL.
  5. Doświadczenie z zakresu koordynowania procesów rozwoju pracowników.
  6. Znajomość prawa pracy i praktyk zarządzania zasobami ludzkimi.
  7. Wiedza i doświadczenie praktyczne z zakresu budowania doświadczeń i zaangażowania pracowników.
  8. Umiejętności budowania relacji, analizy informacji i rozwiązywania problemów.
  9. Otwartość na ludzi, zaangażowanie, elastyczność i umiejętności pracy w dynamicznym środowisku.
  10. Znajomość obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office.
  11. Prawo jazdy kat. B.
  12. 1Gotowość do wyjazdów służbowych.

Twoje dodatkowe atuty, czyli wymagania pożądane:

  • Doświadczenie w zarządzaniu zmianą.
  • Doświadczenie w analityce HR.
  • Znajomość języka angielskiego.

Sprawdź co oferujemy:

  1. Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę.
  2. Premie uzależnione od wyników pracy.
  3. Dostęp do platformy językowej oraz innych platform edukacyjnych.
  4. Zniżki na wypoczynek w ośrodkach wypoczynkowych.
  5. Preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie i opieki medycznej.
  6. Pakiet w ramach ZFŚS oferujący między innymi:
  7. Dofinansowanie do wypoczynku pracowników oraz dzieci pracowników.
  8. Dodatek świąteczny.

Chcę aplikować. Jakie dokumenty mam złożyć? Wymagane dokumenty:

  1. Życiorys (CV)
  2. Posiadanie poświadczenia bezpieczeństwa uprawniającego do dostępu do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą „zastrzeżone” lub zgoda na poddanie się procedurze dopuszczenia do informacji niejawnych.

Gdzie złożyć dokumenty?

Dokumenty należy składać w terminie do: 24.10.2024r. (decyduje data wpływu oferty do Agencji) koniecznie z dopiskiem na CV oraz kopercie / w temacie wiadomości e-mail: „Ogłoszenie nr RARS 72/Z/BRK/10/24”

  • poprzez formularz
  • elektronicznie na adres rekrutacja@rars.gov.pl
  • drogą pocztową na adres:

Rządowa Agencja Rezerw Strategicznych

ul. Stawki 2B

00-193 Warszawa

  • osobiście w siedzibie RARS w godzinach 7.30-15.30, Recepcja V piętro.

Informujemy, że w Rządowej Agencji Rezerw Strategicznych stosowane są przepisy o sygnalistach, więcej informacji znajdą Państwo pod linkiem: Sygnaliści

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Kryzysowego Warszawa
  • Główny księgowy Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 077
    18 849