Główny specjalista ds. finansowo-księgowych
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Związek Rzemiosła Polskiego
10. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

Związek Rzemiosła Polskiego (ZRP) – krajowa organizacja samorządu gospodarczego rzemiosła zatrudni osobę na stanowisko:

Opis stanowiska
  • dokonywanie wstępnej kontroli dokumentów dotyczących operacji gospodarczych i finansowych pod względem formalno rachunkowym;
  • dekretowanie oraz wprowadzanie dokumentów do ksiąg rachunkowych;
  • wystawianie not, naliczanie odsetek;
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, GUS, Bank);
  • współpraca w sporządzaniu sprawozdań finansowych, statystycznych;
  • znajomość obsługi systemu enova365;
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych, naliczanie amortyzacji;
  • rozliczanie PDOP, znajomość przygotowywania deklaracji VAT-7 i VAT- UE (JPK);
  • nadzór nad prawidłowością rozliczeń PDoF;
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów;
  • obsługa finansowo-księgowa projektów finansowanych z funduszy europejskich z Programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego na lata 2021-2027.

Wymagania
  • wykształcenie wyższe (preferowane z zakresu finansów i rachunkowości);
  • minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • znajomość przepisów z zakresu finansów publicznych oraz rachunkowości i sprawozdawczości;
  • znajomość programu enova365, MS Excel;
  • umiejętność analitycznego myślenia;
  • dobra organizacja pracy;
  • doświadczenie w obsłudze finansowo-księgowej projektów finansowanych z funduszy europejskich.

Oferujemy
  • możliwość zatrudnienia od zaraz;
  • możliwość podjęcia stałej i ciekawej pracy w ramach umowy o pracę;
  • zatrudnienie na czas określony z możliwością przedłużenia umowy i awansu;
  • stabilną i długofalową współpracę.

  • Praca Warszawa
  • Główny księgowy Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536