Główny Specjalista ds. Dokumentacji Środowiskowej
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
POLSKA GRUPA BIOGAZOWA S.A.
20. 9. 2024

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie i realizacja dokumentacji środowiskowej w szczególności kart informacyjnych przedsięwzięcia oraz raportów oceny oddziaływania na środowisko dla biogazowni i biometanowni zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.
  • Opracowywanie wniosków do decyzji wynikających z ustawy o odpadach tj. pozwolenia zintegrowane, decyzje dotyczące wytwarzania i przetwarznia odpadów.
  • Przygotowanie wniosku oraz pozyskanie niezbędnych dokumentów/załączników do dokumnetacji środowiskowej.
  • Udział w procedowaniu decyzji środowiskowych tj. kontakt z urzędem, prowadzenie korespondencji.
  • Uczestnictwo w konsultacjach społecznych.
  • Przeprowadzanie wizji lokalnych na terenach inwestycji, zbieranie danych o terenie w zakresie niezbędnym do przygotowania raportu oddziaływania na środowisko zgodnie z obowiązującymi przepisami.
  • Planowanie i koordynowanie prac związanych z przygotowaniem dokumentacji środowiskowej.
  • Koordynacja prac osób współpracujących.
  • Analiza założeń projektowych oraz przygotowywanie rozwiązań chroniących środowisko.
  • Gromadzenie danych na temat najnowszych technolgii stosowanych na biogazowniach i biometanowniach w zakresie ich wpływu na środowisko – emisj, hałas, eksploatacja, gospodarka odpadami w trakcie eksploatacji itp.
  • Wsparcie merytoryczne oraz współpraca z zespołem Kierowników Projektów, Biurem Projektowym.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe: preferowane kierunki ochrona środowiska, inżyniera środowiska i pokrewne
  • Doświadczenie i praktyka umożliwiająca bycie autorem raportów oceny oddziaływania na środowisko.
  • Min. 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku lub udokumentowane wykonanie conajmniej 5 raportów samodzielnie lub przy udziale zespołu.
  • Znajomość przepisów prawa w szczególności: ustawy o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko; prawo ochrony środowiska, ustawa o odpadach.
  • Znajomość procesu inwestycyjnego i procedur administracyjnych w zakresie inwestycji oraz znajomość branży OZE będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • Doświadczenie w projektach OZE

To oferujemy

  • Atrakcyjne stałe wynagrodzenie oraz premię kwartalną;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Dofinansowanie do pakietu prywatnej opieki medycznej;
  • Ubezpieczenie na życie;
  • Dofinansowanie do kursów języka angielskiego i francuskiego;
  • Możliwość uczestniczenia w programie MultiSport;
  • Owocowe poniedziałki i środy;
  • Możliwość poznania innowacyjnych i efektywnych technologii wytwarzania biogazu wykorzystujących inteligentne systemy informatyczne

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne

Polska Grupa Biogazowa to lider polskiego rynku w zakresie budowy i eksploatacji biogazowni oraz farm fotowoltaicznych z 17-letnim doświadczeniem. Obecnie posiadamy 18 biogazowni i 4 farmy fotowoltaiczne na terenie Polski. Wytwarzamy, dystrybuujemy i sprzedajemy zieloną energię elektryczną i ciepło. Posiadamy szeroką wiedzę w obszarze inwestycji proekologicznych. W miesiącu lutym 2023 r. zostaliśmy przejęci przez koncern TotalEnergies. Przyszłość naszej firmy wiąże się z dynamicznym rozwojem sektora biogazu i biometanu w Polsce i na świecie. W najbliższym czasie planujemy realizację 23 projektów inwestycyjnych. Stanowimy doświadczony zespół liczący 130 osób.

Więcej informacji na temat profilu działalności Grupy PGB znajduje się na stronie www.polskagrupabiogazowa.pl.

Wszystkie informacje o przetwarzaniu danych osobowych w tej rekrutacji znajdziesz w formularzu aplikacyjnym, po kliknięciu w przycisk "Aplikuj Teraz".

  • Praca Warszawa
  • Główny księgowy Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045