Główny specjalista ds. BHP
  • Katowice
Katowice, Katowice, Śląskie, Polska
Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów Katowice S.A.
18. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • udzielanie szkolenia wstępnego– instruktażu ogólnego wszystkim nowo zatrudnionym pracownikom lub zmieniającym stanowisko pracy
  • kontrola ważności – aktualności szkoleń okresowych bhp
  • kontrola zasadności przydzielania środków ochrony indywidualnej oraz weryfikacja czy są stosowane zgodnie z ich przeznaczeniem
  • niezwłoczne zawiadamianie pracodawcy o zauważonym w zakładzie pracy wypadku albo zagrożeniu życia lub zdrowia ludzkiego
  • doradztwo w zakresie przepisów oraz zasad bezpieczeństwa i higieny pracy;

WYMAGANIA:

Wykształcenie

  • wyższe o kierunku lub specjalności w zakresie bhp albo wyższe i studia podyplomowe w zakresie bhp

Doświadczenie zawodowe

  • co najmniej 5 lat w realizacji zadań służby bhp

Kompetencje i umiejętności

  • znajomość przepisów regulujących obowiązki pracodawcy w zakresie bhp
  • znajomość przepisów regulujących uprawnienia i obowiązki służby bhp
  • doświadczenie w pracy w służbie bhp w firmie produkcyjnej oraz znajomość przepisów prawnych związanych z bezpieczeństwem i higieną pracy
  • biegła umiejętność obsługi programów (szczególnie Excel, PowerPoint, Word)
  • samodzielność i proaktywność,
  • umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu
  • umiejętność pracy w zespole i efektywnej komunikacji
  • uprawnienia do kierowania samochodem kat. B
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej

OFERUJEMY:
  • ciekawą i odpowiedzialną pracę w ramach umowy o pracę
  • dofinansowanie do pakietu sportowego
  • możliwość przystąpienia na preferencyjnych warunkach do ubezpieczenia grupowego
  • dodatkowe świadczenia pieniężne (premie świąteczne, bonusy finansowe)
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych (kolonie, „wczasy pod gruszą”, inne)
  • imprezy integracyjne
  • możliwości rozwoju zawodowego
  • pracę w doświadczonym zespole w przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • i wiele innych

Aplikacje zawierające CV należy przesyłać w terminie do dnia 12 czerwca 2024 r.

na adres: Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów S.A. ul. Wojewódzka 19, 40-026 Katowice z dopiskiem „Wydział Kadr – aplikacja 22/ZPK/2024 BHP lub na adres mailowy rekrutacja@gpw.katowice.pl w tytule proszę wpisać „Aplikacja – 22/ZPK/2024 BHP

  • Praca Katowice
  • Główny księgowy Katowice
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Katowice
  • Specjalista ds. Sprzedaży Katowice
  • Specjalista ds. Zakupów Katowice
  • Specjalista ds. marketingu Katowice
  • Specjalista ds. ofertowania Katowice
  • Specjalista ds. Zarządzania Katowice
  • Specjalista ds. Eksportu Katowice
  • Specjalista ds. transportu Katowice
  • Specjalista ds. HR Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064