Główny specjalista ds. BHP
  • Legnica
Legnica, Legnica, Lower Silesian Voivodeship, Polska
Przedsiębiorstwo Usługowe "JAREXS" Sp. z o.o.
10. 9. 2024

Miejsce pracy: Legnica

Twój zakres obowiązków

  • Obowiązki wynikające z rozporządzenia w sprawie służby BHP;
  • Nadzór i kreowanie działań Działu BHP.
  • Monitorowanie i kontrola przestrzegania przepisów BHP w miejscu pracy.
  • Organizacja i prowadzenie szkoleń z zakresu BHP dla pracowników.
  • Opracowywanie i aktualizacja dokumentacji związanej z BHP.
  • Przeprowadzanie regularnych kontroli i audytów BHP.
  • Współpraca z organami nadzoru i kontroli w zakresie BHP.
  • Sporządzanie niezbędnej dokumentacji w zakresie BHP.
  • Analiza przyczynowości wypadków przy pracy i podejmowanie działań zapobiegawczych.
  • Doradztwo w zakresie stosowania bezpiecznych metod pracy oraz ergonomii na stanowiskach pracy.
  • Opracowywanie procedur, współtworzenie i opiniowanie instrukcji w zakresie BHP.
  • Monitorowanie stanu technicznego obiektów, urządzeń i maszyn pod kątem bezpieczeństwa.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub podyplomowe z zakresu Bezpieczeństwa i Higieny Pracy - warunek konieczny
  • Bardzo dobra organizacja pracy, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;
  • Doświadczenie w monitorowaniu zagrożeń oraz analizie ryzyka;
  • Umiejętność wdrażania i adaptowania nowych rozwiązań zwiększających poziom bezpieczeństwa i higieny pracy;
  • Umiejętność prowadzenia kontroli, przeglądów i audytów;
  • Znajomość przepisów prawa pracy, bhp i zasad ochrony przeciwpożarowej;
  • Wiedza na temat organizacji i udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej w zakładzie pracy;
  • Prawo jazdy kat. B
  • Biegła znajomość obsługi komputera, pakietów MC Office
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki oraz konsekwencja w realizacji zadań,
  • Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Niezbędne narzędzia pracy do wykonywania obowiązków służbowych
  • Stabilne i przejrzyste warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Terminowe wypłaty wynagrodzenia
  • Wsparcie zespołu na wszystkich etapach pracy
  • Pakiet Medicover

Grupa JAREXS to trzydziestoletnie doświadczenie i rozpoznawalna marka. Od początku naszej działalności współtworzymy rynek outsourcingu, specjalizując się w usługach z zakresu ochrony fizycznej osób i mienia oraz utrzymania czystości.

Aktualnie z uwagi na rozwój naszej firmy poszukujemy pracownika na stanowisko: Główny specjalista ds. BHP

Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez PU JAREXS Sp. z o.o. ul. Okólna 1a, 59-220 w Legnicy w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia procesu rekrutacji na wskazanym stanowisku, na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody (tj. art. 7 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r.) Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do trzech (3) miesięcy od rozstrzygnięcia procesu rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do danych osobowych dotyczących Pani/Pana osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Ponadto, przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Powyższe nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody przed jej cofnięciem. Dodatkowo, przysługuje Pani/Panu prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych . Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, przy czym niezbędne do udziału w procesie rekrutacji. Decyzje dotyczące przeprowadzenia oraz rozstrzygnięcia procesu rekrutacji nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany.

  • Praca Legnica
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Legnica
  • Główny księgowy Legnica
  • Specjalista ds. Sprzedaży Legnica
  • Specjalista ds. Zakupów Legnica
  • Specjalista ds. marketingu Legnica
  • Specjalista ds. ofertowania Legnica
  • Specjalista ds. Zarządzania Legnica
  • Specjalista ds. Eksportu Legnica
  • Specjalista ds. transportu Legnica
  • Specjalista ds. HR Legnica
  • Legnica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584