Główny Specjalista ds. BHP
  • Świdnica
Świdnica, Świdnica, dolnośląskie, Polska
Ideal Automotive Swidnica Sp. z o.o.
24. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Opracowanie standardów BHP, udział w opracowywaniu i wdrażaniu wymaganych instrukcji i procedur a także udział w tworzeniu polityki BHP.
  • Nadzór nad warunkami pracy oraz przestrzeganiem przepisów i zasad BHP.
  • Prowadzenie audytów bezpieczeństwa i rekomendowanie rozwiązań organizacyjnych.
  • Sporządzanie dokumentacji powypadkowej oraz analiz dotyczących wypadków.
  • Prowadzenie rejestrów pomiarów czynników szkodliwych w środowisku pracy.
  • Koordynacja i udział w projektach.
  • Podejmowanie aktywnych działań mających na celu budowanie świadomości w obszarze bhp.
  • Przeprowadzanie ocen ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy (analiza zagrożeń w celu poprawy warunków pracy).
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy.
  • Przygotowywanie wszelkiej niezbędnej dokumentacji.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe w kierunku BHP.
  • Min. 2-letnie doświadczenia w firmie produkcyjnej w obszarze bhp i ppoż.
  • Mile widziane doświadczenie w branży automotive.
  • Doświadczenie w odbiorach maszyn produkcyjnych będzie dodatkowym atutem.
  • Znajomość aktualnych przepisów BHP i ppoż. oraz umiejętności praktycznego ich wykorzystywania.
  • Umiejętność pracy w zgodzie z normami ISO (dodatkowym atutem będzie znajomość ZSZ ISO 14001; 45001; 50001).
  • Bardzo dobra organizacja pracy.
  • Dokładność, zaangażowanie, samodzielność.
  • Znajomość j.angielskiego, znajomość j.niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Perspektywy rozwoju i realizacji celów zawodowych.
  • System premiowy powiązany z realizacją celów.
  • Rozbudowany system socjalny: dopłata do posiłków. prywatna opieka medyczna Luxmed, dofinansowanie do pakietu Medicover Sport.
  • Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.
  • Pracę w przyjaznej atmosferze i młodym zmotywowanym zespole.

  • Praca Świdnica
  • Świdnica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584