Główny specjalista ds. bezpieczeństwa informacji
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomeranian Voivodeship, Polska
SALTUS Ubezpieczenia
20. 8. 2024

Numer referencyjny: GSBI/TUW/TU/08/2024

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie zaangażowana w kształtowanie oraz obsługę procesów funkcjonujących w ramach systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji, w tym odpowiedzialna za:

  • monitorowanie poziomu bezpieczeństwa informacji w ramach definiowanych obszarów ryzyka,
  • zarządzanie incydentami bezpieczeństwa informacji,
  • opiniowanie zmian oraz rekomendowanie działań w zakresie wdrożenia mechanizmów minimalizujących ryzyko,
  • realizację inicjatyw podnoszących wiedzę oraz świadomość pracowników w zakresie bezpieczeństwa informacji, w tym ochrony danych osobowych.

Wymagania:

  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znajomości standardów i przepisów prawa obowiązujących w zakresie bezpieczeństwa informacji, w tym danych osobowych,
  • umiejętności analitycznej oceny przebiegu procesu operacyjnego,
  • umiejętności i doświadczenia w identyfikacji i zarządzaniu ryzykiem bezpieczeństwa informacji, w tym po stronie dostawców zewnętrznych,
  • umiejętności opracowywania materiałów szkoleniowych oraz prowadzenia inicjatyw w tym zakresie,
  • umiejętności opracowywania oraz wdrażania regulacji wewnętrznych,
  • komunikatywności, zaangażowania i samodzielności w wykonywaniu powierzonych zadań.

Mile widziane:

  • umiejętność wdrażania rozwiązań spełniających wymagania regulacyjne oraz rozporządzenia ogólnego o ochronie danych osobowych (RODO) na poziomie procesów operacyjnych,
  • znajomość rozwiązań w obszarze bezpieczeństwa IT,
  • wykształcenie kierunkowe, certyfikaty potwierdzające wiedzę z zakresie zarządzania bezpieczeństwem informacji,
  • doświadczenie zdobyte w branży ubezpieczeniowej/finansowej,
  • znajomość Wytycznych Urzędu Komisji Nadzoru Finansowego dotyczących zarządzania obszarami technologii informacyjnej i bezpieczeństwa środowiska teleinformatycznego, w tym dotyczących przetwarzania informacji w chmurze obliczeniowej.

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • wsparcie w okresie wdrożeniowym,

dodatki dla pracowników:

  • dofinansowanie urlopu,
  • ubezpieczenie zdrowotne;
  • ubezpieczenie na życie;
  • dostęp do programu Multisport,
  • Pracowniczy Program Emerytalny,
  • świąteczne bonusy,
  • możliwość dołączenia do grupy sportowej, starty w imprezach charytatywnych,
  • wolontariat pracowniczy
  • dobrą lokalizację biura, blisko centrum Sopotu, dworca SKM i morza,
  • możliwość rozpoczynania pracy między 7:00 a 9:00,
  • pracę zdalną - 4 dni w miesiącu.

  • Praca Gdańsk
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Gdańsk
  • Broker informacji Gdańsk
  • Główny księgowy Gdańsk
  • Specjalista ds. reklamy Gdańsk
  • Specjalista ds. telekomunikacji Gdańsk
  • Specjalista ds. PR Gdańsk
  • Specjalista ds. turystyki Gdańsk
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Gdańsk
  • Specjalista ds. finansów Gdańsk
  • Specjalista ds. Sprzedaży Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 988
    19 648