GŁÓWNY SPECJALISTA
  • Gdańsk
Gdańsk, Trakt św. Wojciecha 137, 80-043 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie
Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Oddział Regionalny w Gdańsku
4. 10. 2024
od 5 500 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:
- sporządzanie rocznego projektu planu oraz planu zamówień publicznych oddziału
regionalnego,
- przyjmowanie wniosków o uruchomienie zamówień publicznych,
- sporządzanie SWZ i uzgodnienie ich z wnioskodawcami zamówień,
- prowadzenie postępowań o udzielenie zamówień publicznych dotyczących usług, dostaw
i robót publicznych na potrzeby oddziału regionalnego zgodnie z obowiązującymi przepisami
z obszaru zamówień publicznych,
- sporządzanie dokumentacji z postępowania o udzielenie zamówienia publicznego.

Inne wymagania
wykształcenie: wyższe, preferowane: ekonomiczne, prawnicze, administracyjne.
Wymagania konieczne: co najmniej 3-letni staż pracy, znajomość ustawy o ubezpieczeniu społecznym rolników i statutu KRUS, znajomość przepisów ustawy Prawo zamówień publicznych, znajomość ustawy o finansach publicznych, znajomość Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenie dyrektywy 95/46/WE, umiejętność obsługi aplikacji i urządzeń biurowych, umiejętność sporządzania analiz i raportów, umiejętność sporządzania pism i notatek, umiejętność planowania i organizacji pracy, umiejętność analitycznego myślenia, umiejętność podejmowania decyzji, umiejętność pracy pod presją czasu, wysoka kultura osobista, komunikatywność, dyspozycyjność.

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

Wyksztalcenia
wyższe (w tym licencjat)

  • Praca Gdańsk
  • Główny księgowy Gdańsk
  • Specjalista SEM Gdańsk
  • Specjalista SEO Gdańsk
  • Specjalista medycyny niekonwencjonalnej Gdańsk
  • Specjalista ds. telekomunikacji Gdańsk
  • Specjalista ds. PR Gdańsk
  • Specjalista ds. HR Gdańsk
  • Specjalista ds. turystyki Gdańsk
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Gdańsk
  • Specjalista ds. finansów Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 041
    18 563