Główny Spawalnik
  • Jelcz-Laskowice
Jelcz-Laskowice, Jelcz-Laskowice, Dolnośląskie, Polska
Rekord Hale Namiotowe Sp. z o.o.
21. 8. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • weryfikacja dokumentacji konstrukcyjnej pod kątem technologii spawania i zgodności z obowiązującymi normami;

  • nadzorowanie i kontrola uprawnień spawaczy;

  • praktyczna ocena kandydatów do pracy na stanowisko spawacza;

  • przygotowywanie dokumentacji do kwalifikowania technologii spawania WPQR;

  • opracowywanie i wdrażanie procedur spawalniczych WPS oraz ich walidacja;

  • monitorowanie i optymalizacja procesów spawalniczych w celu zwiększenia efektywności produkcji i jakości spawów;

  • pełny nadzór spawalniczy na warsztacie produkcyjnym;

  • rozwiązywanie bieżących problemów spawalniczych;

  • przygotowywanie firmy do audytów w zakresie procesu spawania;

  • analiza przyczyn powstawania niezgodności spawalniczych i wprowadzanie działań korygujących;

  • współudział w planowaniu i realizacji projektów związanych z infrastrukturą spawalniczą;

  • ścisła współpraca z zewnętrznymi jednostkami certyfikującymi i przedstawicielami klientów.

WYMAGANIA:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku – WARUNEK KONIECZNY;

  • prawo jazdy kat. B – WARUNEK KONIECZNY;

  • wykształcenie wyższe techniczne;

  • dyplom IWE oraz VT 2

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem spawalniczym oraz prowadzeniu projektów spawalniczych;

  • znajomość różnych metod spawania (MIG/MAG, TIG, MMA, itp.) oraz procesów cięcia i przygotowania materiałów;

  • biegła znajomość norm spawalniczych, takich jak ISO, EN, ASME, AWS;

  • doświadczenie w procesie spawania zrobotyzowanego – MIEL WIDZIANE;

  • zdolność do analizy i rozwiązywania problemów technicznych związanych z procesami spawalniczym;

  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację techniczną oraz pracę z dokumentacją międzynarodową;

  • zdolności przywódcze oraz umiejętność podejmowania decyzji w sytuacjach stresowych.;

  • zdolność do adaptacji i szybkiego reagowania na zmiany technologiczne oraz organizacyjne.

OFERUJEMY:
  • umowę o pracę;

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • możliwość zdobycia cennych umiejętności i doświadczenia;

  • dofinansowanie do prywatnej opieki zdrowotnej;

  • pakiet ubezpieczeń;

  • wsparcie firmowego psychologa;

  • dofinansowanie do karty MultiSport;

  • platformę szkoleniową do nauki języków obcych;

  • dofinansowanie do wypoczynku.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

  • Praca Jelcz-Laskowice
  • Jelcz-Laskowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584