Główny Księgowy / Manager Ds. Finansów
  • Świętochłowice
Świętochłowice, Świętochłowice, Silesian Voivodeship, Polska
iView Recruitment
26. 9. 2024

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Zarządzanie podległym zespołem księgowości Sporządzanie sprawozdań finansowych Odpowiedzialność za obszar podatkowy Współpraca z instytucjami zewnętrznymi, organami podatkowymi, bankami i audytorami Weryfikacja merytoryczna dokumentów księgowych Kreowanie i wdrażanie optymalizacji pracy w obszarze księgowości Przeprowadzanie procesu budżetowania, a także bieżącej analizy i kontroli budżetu kosztowego Monitorowanie i prognozy płynności finansowej spółki Współtworzenie polityki należności i zobowiązań, koordynacja działań windykacyjnych WYMAGANIA: Wykształcenie kierunkowe Doświadczenie na podobnym stanowisku Doskonała znajomość przepisów podatkowych Umiejętność analitycznego myślenia Umiejętności komunikacyjne, jasnego i efektywnego przekazywania informacji OFERUJEMY: Pracodawca oferuje: Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku Możliwości realnego wpływu na biznes - współpraca z Zarządem przy współtworzeniu strategii finansowej i biznesowej firmy Samodzielne i decyzyjne stanowisko pracy Możliwość rozwoju kompetencji - udział w szkoleniach Benefity: Prywatna opieka medyczna Grupowe ubezpieczenie Karta Multisport Kursy językowe

  • Praca Świętochłowice
  • Manager Świętochłowice
  • Księgowa Świętochłowice
  • Księgowy Świętochłowice
  • Świętochłowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836