Główny księgowy / Manager ds. finansów
  • Świętochłowice
Świętochłowice, Świętochłowice, Silesian Voivodeship, Polska
iView Recruitment
20. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Zarządzanie podległym zespołem księgowości
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych
  • Odpowiedzialność za obszar podatkowy
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi, organami podatkowymi, bankami i audytorami
  • Weryfikacja merytoryczna dokumentów księgowych
  • Kreowanie i wdrażanie optymalizacji pracy w obszarze księgowości
  • Przeprowadzanie procesu budżetowania, a także bieżącej analizy i kontroli budżetu kosztowego
  • Monitorowanie i prognozy płynności finansowej spółki
  • Współtworzenie polityki należności i zobowiązań, koordynacja działań windykacyjnych

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie kierunkowe
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Doskonała znajomość przepisów podatkowych
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Umiejętności komunikacyjne, jasnego i efektywnego przekazywania informacji

OFERUJEMY:

Pracodawca oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwości realnego wpływu na biznes - współpraca z Zarządem przy współtworzeniu strategii finansowej i biznesowej firmy
  • Samodzielne i decyzyjne stanowisko pracy
  • Możliwość rozwoju kompetencji - udział w szkoleniach

Benefity:

  • Prywatna opieka medyczna
  • Grupowe ubezpieczenie
  • Karta Multisport
  • Kursy językowe

  • Praca Świętochłowice
  • Manager Świętochłowice
  • Księgowy Świętochłowice
  • Księgowa Świętochłowice
  • Świętochłowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045