Główny Księgowy/Księgowa
  • Kalinowo
Kalinowo, Kalinowo, Warmińsko-mazurskie, Polska
UNI-AGRO Sp. z o.o.
14. 3. 2024

UNI-AGRO Sp. z o.o. zatrudni od 01 czerwca 2024 r. na stanowisko Głównego księgowego
Zakres obowiązków:
- nadzór na obiegiem dokumentów
- prowadzenie procedur księgowych i dokumentacji księgowej według obowiązującej w Spółce polityki rachunkowości (pełna księgowość);
- znajomość prawa podatkowego i rachunkowego;
- prowadzenie i sprawdzanie sald ewidencji rozrachunków;
- sprawdzanie i uzgadnianie kont;
- dekretacja i księgowanie dokumentów;
księgowanie operacji gospodarczych, magazynowych
współpraca z instytucjami zewnętrznymi tj. US, ZUS, GUS, NBP,
sporządzanie deklaracji podatkowych tj. JPK_V, VAT-UE, CIT;
sporządzanie sprawozdań, zestawień finansowych na potrzeby wewnętrzne;
sporządzanie niezbędnych rozliczeń podatkowych i ZUS oraz przekazywanie ich do odpowiednich urzędów w terminach określonych przepisami;
uczestniczenie w trakcie kontroli podatkowych, ZUS, PIP lub innych organów administracji państwowej;
kontrola zobowiązań, należności, raportów kasowych.
sprawozdawczość GUS
Przygotowanie rocznych i okresowych sprawozdań finansowych,
Nasze wymagania
wykształcenie kierunkowe z zakresu finansów i rachunkowości lub pokrewne;
doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w prowadzeniu pełnej księgowości;
znajomość aktualnych przepisów podatkowych oraz ustawy o rachunkowości;
biegła znajomość obsługi komputera, w tym pakietu MS Office (szczególnie Excel, Word);
znajomość oprogramowania księgowego mile widziane Symfonia Finanse
dobra organizacja pracy;
samodzielność oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki;
doświadczenie w branży rolniczej
Oferujemy
stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
atrakcyjne wynagrodzenie;
pracę w doświadczonym i zgranym zespole.
Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na adres mail

  • Praca Kalinowo
  • Księgowy Kalinowo
  • Księgowa Kalinowo
  • Kalinowo - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179