GŁÓWNY KSIĘGOWY/KIEROWNIK DS. FINANSÓW (K/M)
  • Zielona Góra
Zielona Góra, Zielona Góra, lubuskie, Polska
AUDIT HR Sp. z o.o.
4. 10. 2024

AUDIT HR Sp. z o.o. poszukuje Kandydata na stanowisko KIEROWNIK DS. FINANSÓW (K/M)

Obowiązki

  • Przygotowanie budżetu rocznego oraz miesięcznych raportów z wykonania
  • Wyznaczanie celów dla działu księgowości
  • Nadzór nad zapisami Księgi Głównej
  • Przygotowanie miesięcznych i rocznych raportów finansowych zgodnie z wymogami
  • Przygotowanie rocznego sprawozdania finansowego zgodnie z Ustawą o rachunkowości
  • Przygotowanie tygodniowych raportów wiekowania należności oraz dotyczących stanów magazynowych wraz z analizą
  • Nadzór nad przebiegiem audytów podatkowych i finansowych
  • Przygotowanie i nadzór nad terminami składania deklaracji VAT, CIT
  • Przygotowywanie raportów i sprawozdań do GUS i NBP
  • Raporty dla odbiorców zewnętrznych – banków i innych instytucji finansowych
  • Nadzór and kalkulacją kosztów produkcji (koszty gniazd roboczych, techniczny koszt wytworzenia)
  • Monitorowanie i raportowanie potencjalnego ryzyka w obszarze finansów
  • Zarządzanie działem księgowości w celu zapewnienia osiągnięcia wytyczonych celów
  • Postępowanie zgodnie z wartościami firmy i jej kulturą organizacyjną
  • Wykonywanie innych poleceń przełożonego

Wymagania

  • Preferowane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe – preferowane kierunkowe (Finanse, Księgowość)
  • Znajomość przepisów prawa podatkowego
  • Znajomość Ustawy o rachunkowości
  • Bardzo dobra znajomość aplikacji Microsoft (Excel, Word)
  • Systematyczność i dokładność
  • Umiejętność zarządzania zespołem
  • Mile widziana znajomość systemu ERP – BC 365
  • Prawo jazdy
  • Biegła znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Praca Zielona Góra
  • Główny księgowy Zielona Góra
  • Specjalista ds. finansów Zielona Góra
  • Kierownik Zielona Góra
  • Księgowy Zielona Góra
  • Księgowa Zielona Góra
  • Specjalista ds. transportu Zielona Góra
  • Specjalista ds. HR Zielona Góra
  • Specjalista ds. turystyki Zielona Góra
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Zielona Góra
  • Specjalista ds. ofertowania Zielona Góra
  • Zielona Góra - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 517
    19 388