Główny Księgowy / Główna Księgowa
  • Radom
Radom, Radom, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
11. 9. 2024

Poszukujesz pracy na już? Chcesz się sprawdzić na nowym stanowisku albo potrzebujesz przerwy od aktualnej pracy? Posiadasz doświadczenie w branży produkcyjnej?
Aplikuj na stanowisko Głównego Księgowego / Głównej Księgowej w ramach min. 6 miesięcznego zastępstwa!

Lokalizacja miejsca pracy: Radom
Pakiet relokacyjny lub pokrycie kosztów dojazdów w wysokości: 4000 zł brutto

Oczekujemy

  • otwartości na pracę na podstawie umowy na zastępstwo (min. 6 miesięcy)
  • wykształcenia wyższego ekonomicznego
  • znajomości przepisów z zakresu rachunkowości i MSR
  • znajomości przepisów podatkowych / finansowych / księgowych
  • doświadczenia zawodowego – min 5 lat
  • znajomości języka angielskiego na poziomie (B1/2)
  • wysokiej umiejętności zarządzania i współpracy z ludźmi oraz centrami
    finansowo księgowymi, audytem zewnętrznym, zespołami finansowymi i
    innymi Funkcjami
  • umiejętności pracy w zmieniającym się środowisku
  • umiejętności obsługi komputera (Word, Excel)
  • umiejętności korzystania i obsługi zintegrowanego systemu w zakresie
    księgowości
  • samodzielności i proaktywnego podejścia do wykonania zadań

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę na zastępstwo
  • trzynaste wynagrodzenie
  • ubezpieczenie na życie PZU
  • ubezpieczenie medyczne
  • dofinansowanie posiłków

Zadania

  • zapewnianie kompletnych, prawidłowych, rzetelnych i terminowo prowadzonych ksiąg rachunkowych; koordynacja zamknięć miesięcznych i rocznych
  • nadzorowanie prawidłowości wyceny i prezentacji sprawozdań finansowych
    zgodnie z Ustawą o Rachunkowości i wymaganymi raportami zewnętrznymi
  • terminowe i prawidłowe sporządzanie sprawozdawczości, bilansu, rachunku zysków i strat, zestawienia zmian w kapitale własnym, sprawozdaniaz przepływu środków pieniężnych
  • zapewnianie nadzoru w zakresie prawidłowego rozliczania i funkcjonowania Kasy
    Zapomogowo – Pożyczkowej
  • współpraca: z dostawcami w zakresie usług finansowo-księgowych, audytem
    zewnętrznym, zespołem finansowym i innymi Funkcjami (n.p. w fabryce)
  • zapewnienie zgodności (compliance), kontroli, identyfikowanie ryzyk
  • wspieranie biznesu, organizacja i potwierdzenie procesów według standardów
    Grupowych
  • kierowanie zespołem

  • Praca Radom
  • Główny księgowy Radom
  • Księgowy Radom
  • Księgowy Radomin
  • Księgowa Radom
  • Księgowa Radomin
  • Radom - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584