Główny Księgowy / Główna Księgowa
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
NES Global Talent
3. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Rekrutacja dla lidera branży farmaceutycznej na stanowisko:
Obowiązki:

  • Prowadzenie rachunkowości i sprawozdawczości finansowej
  • Opracowywanie planu kont zgodnie z określonymi standardami
  • Udział w projektach podatkowych i księgowych
  • Tworzenie regulaminów, procedur etc.
  • Wdrażanie usprawnień księgowych
  • Zarządzanie zespołem
  • Okresowa ocena aktywów i pasywów oraz ustalanie wyniku finansowego Spółki
  • Rozliczanie i analiza kosztów produkcji podstawowej i pomocniczej oraz prac badawczo-rozwojowych
  • Prowadzenie ewidencji srodków trwałych oraz nieruchomości i gruntów
  • Deklaracje podatkowe VAT, CIT, sprawozdania ustawowe (GUS, NBP)
  • Współpraca z innymi działami firmy oraz audytorami
  • Wdrażanie nowego programu księgowego (SAP)

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (rachunkowość, finanse, ekonomia)
  • Umiejętność zarządzania zespołem

Idealny Kandydat będzie posiadał doświadczenie na podobnym stanowisku min. 4 lata oraz miał doświadczenie we wdrażaniu programu księgowego SAP. Dodatkowo, będzie posiadał wykształcenie wyższe kierunkowe oraz potrafił zarządzać zespołem do 20 osób. Musi posiadać znajomość języka angielskiego oraz programów księgowych i pomocniczych (MS Office oraz systemy ERP – SAP w szczególności).

Oferujemy:

  • Pracę w systemie hybrydowym
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Szerokie możliwości rozwoju
  • Elastyczny czas pracy
  • Szeroki pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie oraz inne świadczenia socjalne)

  • Praca Warszawa
  • Główny księgowy Warszawa
  • Księgowa Warszawa
  • Księgowy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567