Główny Księgowy/ Główna Księgowa
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Legia Warszawa
4. 9. 2024

Obowiązki:

  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych, prowadzenie pełnej księgowości dla wybranych spółek w grupie kapitałowej
  • sporządzanie jednostkowych i skonsolidowanych, rocznych i półrocznych sprawozdań finansowych według Ustawy o Rachunkowości
  • odpowiedzialność za utrzymywanie planu kont zgodnie z określonymi standardami sprawozdawczymi, wymogami kontrolingu oraz prawem podatkowym,
  • odpowiedzialność za procedurę potwierdzania sald z kontrahentami, rozliczanie inwentaryzacji aktywów firmy, prowadzenie wszystkich ewidencji księgowych,
  • zarządzanie pracą zespołu księgowego, zapewnienie odpowiedniego wsparcia i rozwoju kompetencji pracowników.
  • przygotowanie dokumentacji i raportów na potrzeby audytów zewnętrznych, współpraca z audytorami oraz wdrażanie rekomendacji pokontrolnych.
  • przygotowywanie i składanie deklaracji podatkowych, w tym VAT, CIT, oraz innych wymaganych przepisami.
  • śledzenie zmian w przepisach prawa podatkowego i finansowego oraz wdrażanie odpowiednich procedur zapewniających zgodność z obowiązującymi regulacjami.
  • współpraca z innymi działami Klubu w celu optymalizacji procesów finansowych i operacyjnych.

Oczekiwania:

  • wyższe wykształcenie w dziedzinie rachunkowości, finansów lub ekonomii.
  • minimum 5 lat doświadczenia na stanowisku księgowym, w tym przynajmniej 2 lata na stanowisku Głównego Księgowego lub kierowniczym w dziale księgowości.
  • praktyczna znajomość prawa podatkowego oraz polskich zasad rachunkowości
  • wysokie umiejętności menadżerskie, w tym delegowania i egzekwowania zadań, rozwijania zespołu oraz współpracy z innymi działami.
  • wysokie umiejętności komunikacyjne, otwartość na usprawnienia i wdrażanie zmian
  • dobra organizacja pracy, skrupulatność, wysokie umiejętności analityczne
  • znajomość środowiska programu Symfonia
  • mile widziana znajomość rynku piłkarskiego i chęć rozwoju w branży sportowej
  • dostępność do rozpoczęcia pracy w ciągu 1 miesiąca od otrzymania od nas oferty (maksymalnie 1-miesięczny okres wypowiedzenia u obecnego pracodawcy)

Oferujemy:

  • pracę w organizacji o bardzo rozpoznawalnej marce na polskim rynku.
  • możliwość współtworzenia obszaru księgowego w największym klubie sportowym w Polsce.
  • opcję opieki medycznej i karty Multisport.
  • zniżki na produkty w Legia FanStore i Legia SportsBar.
  • rabaty i darmowe bilety na mecze Legii.
  • parking pracowniczy.

Miejsce i tryb pracy: Warszawa ul. Łazienkowska 3, praca stacjonarna / hybrydowa

  • Praca Warszawa
  • Główny księgowy Warszawa
  • Księgowa Warszawa
  • Księgowy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536