Główny Księgowy/Główna Księgowa
  • Poznań
Poznań, Poznań, Wielkopolskie, Polska
Firma telekomunikacyjna
13. 10. 2024

Dynamicznie rozwijająca się firma telekomunikacyjna zatrudni pracownika na stanowisko Główny Księgowy/Główna Księgowa.
Zakres obowiązków:
- prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z Ustawą o Rachunkowości i przepisami prawa podatkowego
- dekretowanie i księgowanie faktur kosztowych i sprzedażowych, wyciągów bankowych
- uzgadnianie rozrachunków, potwierdzanie sald z kontrahentami oraz wyjaśnianie zaistniałych różnic
- prowadzenie rozliczeń z bankami i instytucjami finansowymi
- monitorowanie i rozliczanie należności i zobowiązań
- prowadzenie ewidencji środków trwałych
- sporządzanie deklaracji podatkowych
- przygotowywanie sprawozdań finansowych
- prowadzenie dokumentacji zgłoszeniowej do ZUS
sporządzanie rozliczeń z ZUS z tytułu umów o pracę oraz umów cywilnoprawnych
- doświadczenie w prowadzeniu kadr i płac
- comiesięczne sporządzanie listy płac
Nasze wymagania:
- doświadczenie na stanowisku samodzielnego księgowego
- wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym
- bardzo dobra znajomość polskiej Ustawy o Rachunkowości, Ustawy o Podatku Dochodowym i podatku VAT
- znajomość systemu Symfonia
- umiejętność analitycznego myślenia
- samodzielność, rzetelność i odpowiedzialność
- znajomość zagadnień kadrowo-płacowych
Oferujemy:
- Umowę o pracę
- niezbędne narzędzia do pracy
- stabilną i satysfakcjonującą pracę

  • Praca Poznań
  • Główny księgowy Poznań
  • Księgowa Poznań
  • Księgowy Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 077
    18 849