Główny Księgowy / Główna Księgowa
  • Szczecinek
Szczecinek, Szczecinek, zachodniopomorskie, Polska
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
18. 5. 2024

Rekrutujemy dla: Naszego klienta, prężnie rozwijającej się międzynarodowej firmy z branży meblarskiej.

Obowiązki

  • Kalkulacja podatku dochodowego
  • Kontrola i akceptacja deklaracji podatkowych
  • Nadzór nad środkami finansowymi zgodnie z warunkami kredytowania
  • Sporządzanie budżetów miesięcznych i rocznych
  • Sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych spółki zgodnie z polską ustawą o rachunkowości i wg międzynarodowych standardów rachunkowości
  • Analiza kosztów i wydatków
  • Sporządzanie raportów miesięcznych, kwartalnych i rocznych
  • Prognozowanie przepływów pieniężnych
  • Kontrola dokumentów księgowych
  • Współpraca z instytucjami finansowymi
  • Raportowanie do instytucji zewnętrznych

Wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku kierowniczym w dziale księgowości
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Znajomość przepisów ustawy o rachunkowości i przepisów podatkowych
  • Znajomość MS Office
  • Znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Znajomość międzynarodowych standardów rachunkowości
  • Znajomość zagadnień związanych ze specjalnymi strefami ekonomicznymi, dotacjami i decyzjami o wsparciu

  • Praca Szczecinek
  • Księgowa Szczecinek
  • Księgowy Szczecinek
  • Szczecinek - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064