Główny księgowy
  • Lubin
Lubin, Lubin, Dolnośląskie, Polska
Regionalne Centrum Rehabilitacji i Rekreacji Sp. z o.o.
11. 6. 2024

Dolnośląskie Centrum Rehabilitacji i Rekreacji Sp. z o.o. w Lubinie poszukuje osoby na stanowisko:
GŁÓWNA KSIĘGOWA/GŁÓWNY KSIĘGOWY- pełny etat
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• księgowanie dokumentów ( m.in. faktury, wyciągi bankowe, PK, inne)
• znajomość zagadnień VAT
• rozliczanie podatku VAT i sporządzanie pliku JPK
• rozliczanie podatku PIT, CIT
• weryfikacja rozrachunków na kontach księgowych
• potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami
• przygotowywanie sprawozdań GUS
• przygotowywanie i kontrola RMK
• kontrola merytoryczna i rachunkowa dokumentów
• monitorowanie zmian w przepisach podatkowych
• współpraca, kontakt z instytucjami zewnętrznymi (m.in. banki, urzędy)
• sporządzanie okresowych raportów i zestawień
WYMAGANIA:
• wykształcenie kierunkowe (finanse lub rachunkowość)
• 2 letnie doświadczenie zawodowe
• dobra znajomość przepisów księgowych i podatkowych
• dobra znajomość pakietu MS Office
• umiejętność myślenia analitycznego, dokładność sumienność
• mile widziana znajomość programu SYMFONII
OFERUJEMY:
• umowę o pracę na pełny etat oraz atrakcyjne warunki wynagrodzenia (zależne od posiadanej wiedzy i doświadczenia),
• pracę w nowym przedsiębiorstwie,
• możliwości rozwoju zawodowego,
• szkolenia specjalistyczne,
WYMAGANE DOKUMENTY:
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: Dolnośląskie Centrum Rehabilitacji i Rekreacji Sp. z o.o. w Lubinie,
59-300 Lubin, ul. Odrodzenia 28 B
lub pocztą elektroniczną na e-mail: @
Zastrzegamy sobie prawo unieważnienia rekrutacji na każdym etapie bez podania przyczyny.
Administratorem danych osobowych kandydatów do pracy jest Dolnośląskim Centrum Rehabilitacji i Rekreacji w Lubinie. Przed wysłaniem oferty prosimy o zapoznanie się z obowiązkiem informacyjnym j.n.:
INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH dla kandydata do pracy
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy że:
1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Dolnośląskie Centrum Rehabilitacji i Rekreacji Spółka z o. o, ul. Odrodzenia 28 b, 59-300 Lubin (dalej Administrator).
2. W sprawach związanych z Pani/Pana danymi osobowymi proszę kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych (IOD): e-mail: @
3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji do pracy.
4. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest:
a) art. 6 ust.1 lit. c) RODO - przetwarzanie jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze,
b) art. 6 ust.1 lit. a) RODO - osoba, której dane dotyczą wyraziła zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w jednym lub większej liczbie określonych celów – zgoda dotyczy przetwarzania danych także podczas przyszłych rekrutacji,
a) ustawa z dnia 26 czerwca 1974 r. - Kodeks pracy.
5. Odbiorca lub kategorie odbiorców: Podmioty upoważnione na podstawie zawartych umów powierzenia oraz uprawnione na mocy obowiązujących przepisów prawa.
6. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia rekrutacji. W przypadku gdy kandydat wyrazi zgodę na przetwarzanie przez okres dłuższy, w celach przyszłych rekrutacji, dane będą przetewarzane do czasu wycofania zgody.
7. Pani/Pana dane osobowe nie będą poddawane zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym również profilowaniu.
8. Posiada Pani/Pan prawo:
a) żądania dostępu do danych,
b) żądania sprostowania danych,
c) wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych ul. Stawki 2, 00-913 Warszawa,
d) sprzeciwu wobec przetwarzania,
e) do cofnięcia zgody dotyczącej przetwarzania danych także podczas przyszłych rekrutacji, w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
9. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich.
10. Podanie danych jest obligatoryjne, w zakresie wynikającym z przepisów prawa, w pozostałym zakresie dobrowolne.
11. Konsekwencją niepodania danych będzie brak możliwości rozpatrzenia podania.

  • Praca Lubin
  • Księgowy Lubin
  • Księgowa Lubin
  • Lubin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851