Główny inżynier oprogramowania
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Polska
PIT-RADWAR S.A.
24. 8. 2024

Udział w opracowaniu urządzeń systemów identyfikacji swój-obcy (IFF) produkowanych przez PIT-RADWAR. Systemy identyfikacji są przeznaczone do prowadzenia identyfikacji ziemia-powietrze we współpracy z systemami radaru pierwotnego.

Zapewniamy ciekawą pracę w projektach, które umożliwiają stałe poszukiwanie nowych koncepcji i rozwiązań w celu tworzenia innowacyjnych produktów wykorzystujących najnowsze technologie przy jednoczesnym spełnianiu najnowszych standardów NATO oraz rygorystycznych wymogów niezawodnościowych. Efekty pracy całych zespołów pozwalają stale poszerzanie oferty firmy o nowoczesne rozwiązania w pełni dostosowane do wymagań współczesnego pola walki.

Opis stanowiska:

  • nadzorowanie procesu wytwarzania oprogramowania,
  • udział w wyborze architektury stosowanych rozwiązań,
  • analizowanie, projektowanie, implementacja i uruchamianie oprogramowania systemów wbudowanych,
  • organizowanie pracy w cyklu wydań wersji oprogramowania,
  • znajomość procesów, projektowanie, wdrażanie, rozwijanie, utrzymanie narzędzi i systemów wspomagających oraz automatyzujących proces wytwórczy oprogramowania,
  • tworzenie dokumentacji technicznej i użytkowej dla opracowywanych rozwiązań,
  • wyjazdy służbowe w ramach uruchamiania/testowania produktów i szkolenia użytkowników,
  • udział w badaniach wstępnych i kwalifikacyjnych produktów,
  • udział w pracach grup standaryzacyjnych, np. NATO.

Oferujemy:

  • ciekawą, odpowiedzialną, ambitną oraz stabilną pracę,
  • stały rozwój kompetencji oraz specjalistycznej wiedzy dzięki działaniu w zespole profesjonalistów oraz rozbudowanemu systemowi szkoleń,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę B2B,
  • pakiet benefitów firmowych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, dofinansowanie do karty Multisport, Medicover Sport, dostęp do internetowej poradni psychologicznej, atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych),
  • dostęp do najnowocześniejszej technologii,
  • dofinansowanie kształcenia na studiach wyższych, podyplomowych i doktoranckich,
  • możliwość realizacji prac doktorskich z zakresu tematyki badawczej firmy,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się czołowej firmie badawczo-rozwojowej branży zbrojeniowej w Polsce.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: informatyka, elektronika, automatyka i robotyka, mechatronika, fizyka techniczna lub inne pokrewne)
  • umiejętność pracy zespołowej,
  • znajomość technik programowania obiektowego poparta doświadczeniem,
  • znajomość metod i narzędzi do zarządzania cyklem życia oprogramowania (np. Redmine, JIRA, Git, Jenkins),
  • umiejętność projektowania oprogramowania na urządzenia wbudowane,
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie i analizowanie dokumentacji,
  • poświadczenie bezpieczeństwa osobowego lub gotowość do poddania się procedurze sprawdzającej w celu przyznania certyfikatu bezpieczeństwa.

  • Praca Warszawa
  • Inżynier oprogramowania Warszawa
  • Główny księgowy Warszawa
  • Inżynier Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544