Główny/a Księgowy/a
  • Kwidzyn
Kwidzyn, Kwidzyn, Pomorskie, Polska
HSS Work
13. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Lokalizacja: Kwidzyn
Opis firmy:
Nasz Klient jest częścią międzynarodowej grupy kapitałowej specjalizującej się w przetwórstwie tworzyw sztucznych.
Zakres obowiązków:
• Nadzór nad działem księgowości, w tym merytoryczny i organizacyjny.
• Sporządzanie bilansów, raportów okresowych, sprawozdań finansowych.
• Nadzór nad rozliczeniami podatkowymi i zgodnością działań finansowych firmy z przepisami.
• Współpraca z instytucjami kontrolnymi (Urząd Skarbowy, audytorzy zewnętrzni).
• Zarządzanie płatnościami, gotówką i inwentaryzacją.
Wymagania:
• Min. 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku.
• Wykształcenie wyższe ekonomiczne.
• Znajomość prawa podatkowego (PIT, CIT, VAT), zasad księgowości i rachunkowości.
• Biegła znajomość języka angielskiego - codzienna komunikacja zarówno w mowie, jak i piśmie.
• Umiejętność pracy w pakiecie MS Office i specjalistycznych aplikacjach księgowo-finansowych.
Dodatkowe atuty:
Znajomość branży produkcyjnej.
Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w spółce, która jest częścią międzynarodowej grupy kapitałowej.
• Strategiczne w organizacji i wysoce samodzielne stanowisko.
• Praca w godzinach 7-15 / 8-16.
• Niezbędne narzędzia do pracy.
• Możliwość rozwoju i udziału w szkoleniach.

  • Praca Kwidzyn
  • Księgowy Kwidzyn
  • Księgowa Kwidzyn
  • Kwidzyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584