Głowna/y Księgowa/y
  • Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski, Gorzów Wielkopolski, Lubuskie, Polska
Gamaplast
22. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków :
- prowadzenie pełnej księgowości spółki
- weryfikacja księgowań podległych pracowników
- księgowanie i wyliczenia rezerw, wycen walutowych, podatku odroczonego itp.
- przygotowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby zarządu, banków oraz instytucji zewnętrznych,
- współpraca, sporządzanie i wysyłanie deklaracji do instytucji zewnętrznych (US, ZUS, GUS, NBP)
- sporządzanie deklaracji w zakresie CIT, VAT (WNT/WDT/import/eksport oraz wysyłka plików JPK_V7, innych deklaracji),
- prawidłowe zamknięcie miesiąca wraz z analizą zestawienia obrotów i sald oraz weryfikacją poprawności sald kont księgowych,
- sporządzanie sprawozdań finansowych w spółce podlegającej badaniu sprawozdania przez biegłego rewidenta,
Nasze wymagania:
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, lub długoletnie doświadczenie na stanowisku samodzielnego księgowego
- znajomość rozliczeń transakcji zagranicznych (wewnątrzwspólnotowych i poza unijnych) oraz transakcji walutowych
- zaangażowanie, terminowość, dokładność
To oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- Bardzo dobrą atmosferę w pracy,
- Silny zespół, gotowy do wsparcia,
- Ubezpieczenie na życie,
- Wsparcie doświadczonego zespołu.
Zapraszam do kontaktu pod nr. 505 932 892 lub przesłanie CV na adres: @

  • Praca Gorzów Wielkopolski
  • Księgowa Gorzów Wielkopolski
  • Księgowy Gorzów Wielkopolski
  • Główny księgowy Gorzów Wielkopolski
  • Gorzów Wielkopolski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836